آخرین آپدیت Elden Ring، از پشت خنجر زدن معروف را دوباره اضافه کرده است

آخرین آپدیت Elden Ring، از پشت خنجر زدن معروف را دوباره اضافه کرده است

طرفداران Darks Souls و Elden Ring احتمالاً می‌دانند که از مدت‌ها پیش، از پشت خنجر زدن‌ها، وبال گردن استودیو فرام سافتور بوده است.

مهم نیست چه کاری انجام دهند تا آن را به درستی بالانس کنند، یا آنقدر بیش از حد استفاده می‌شود که PvP به یک کابوس تبدیل می‌شوند یا آنقدر بدقلق به کار می‌رود که اصلا کسی سراغش نمی‌رود.

Elden Ring بالاخره توانست حد وسطی را ارائه دهد، اما آخرین آپدیت بازی یکی از برجسته‌ترین روش‌های از پشت خنجر زدن که سری Dark Souls تا به حال تولید کرده را بازگردانده است.

 

Dark Souls 3 تقریبا از هر نظر یک بازی فوق‌العاده بود، اما از پشت خنجر زدن‌ها به‌ طور جدی معیوب بودند، تا جایی که برخی اوقات، بازیکن حریف علیرغم اینکه درست در مقابل شما قرار می‌گرفت، به نوعی از پشت خنجر می‌زد. روش محبوبی در PvP نبود، اما به نظر می‌رسد آخرین به‌روزرسانی Elden Ring به طور تصادفی آن را بازگردانده است.

همانطور که در سابردیت الدن رینگ توسط u/Lagideath2 پست شد، او نشان می‌دهد که اجرای از پشت خنجر زدن افسانه‌ای چقدر آسان است، زیرا به سرعت دور حریف خود می‌چرخد و با وجود اینکه قبل از شمشیر زدن، رو در رو یکدیگر هستند، انیمیشن از پشت خنجر زدن اجرا می‌شود.

نوشته قبلی
ماجراجویی تام و جری در سنگاپور در انیمیشن‌های کوتاه Tom and Jerry
نوشته بعدی
سازنده Super Smash Bros می‌گوید ساخت نسخه بعدی به زمان نیاز دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست