Call of Duty

آنتی‌چیت جدید Call of Duty حدود ۱۴۰۰۰ بازیکن را بن کرده است

اخیرا از طریق کانال‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی اکتیویژن فاش شد که نرم‌افزار ضد تقلب Richochet، با موفقیت بیش از ۱۴۰۰۰ متقلب Call of Duty را در یک روز بن کرده است.

این خبر به دنبال روش‌های کاملا جدیدی که برای هدف قرار دادن چیترها در بازی‌هایی مانند Warzone و Modern Warfare II طراحی شده‌اند، منتشر شده‌ است. جالب است بدانید که حتی در یکی از پست‌های موجود در توییتر فاش شد که ورژن‌های جدید آنتی‌چیت اکتیویژن «مستقیما توسعه‌دهندگان چیت‌ها را از مبدا مورد هدف قرار می‌دهند.»

 

در طی هفته‌های اخیر، اکتیویژن تدابیر جدیدی برای مبارزه با چیترها اندیشیده و بسیاری از متقلبین در این مدت از بازی بن شده‌اند و نبرد بین این دو گروه کماکان ادامه دارد. البته که اوضاع فقط کمی بهتر شده و کماکان، چیترها در بازی و به خصوص حالت‌های رقابتی دیده می‌شوند و انتظار می‌رود که با توجه به شرایط اخیر، اوضاع روز به‌روز برای آن‌ها سخت‌تر شود.

جالب است بدانید که حتی نسخه‌های قدیمی این سری بازی محبوب نیز با مشکلاتی عجیب و غریب دست و پنجه‌نرم می‌کنند و تجربه‌ی این آثار برای بازیکنان قدیمی بسیار سخت شده است. برای مثال، اخیرا خبری منتشر شده مبنی بر آن که سرورهای نسخه‌ی اورجینال Call of Duty MW2 به نوعی ویروس آلوده شده و از همین رو، اکتیویژن سرورهای بازی را موقتا آفلاین کرده است.

در حال حاضر، اکتیویژن حواس خود را روی عناوین جدیدتر این سری متمرکز کرده و انتظار می‌رود تا کم‌کم وضعیت بازی‌هایی چون Call of Duty Modern Warfare II و Warzone 2 بهبود یابد.

به نظر می‌رسد که تجربه‌ی بازی‌های رقابتی و آنلاین کماکان مشکل مواجه شدن با چیترها را خواهد داشت و نهایتا سازندگان چنین بازی‌هایی تنها می‌توانند اوضاع را بهبود ببخشند تا سرعت افزایش آن‌ها کاهش یابد.

نوشته قبلی
تصاویر جدیدی از سریال Fallout لو رفت
نوشته بعدی
10 فیلم تماشایی درباره نوازندگان پیانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست