اندرو گارفیلد از احتمال بازگشتش برای نقش مرد عنکبوتی می‌گوید

اندرو گارفیلد، بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دوگانه The Amazing Spider-Man می‌گوید که هنوز داستان‌های بیشتری برای گفتن وجود دارد.

هنوز Marvel’s Spider-Man: No Way Home- The Art of the Movie منتشر نشده است، اما شاهد انتشار تصاویری از کانسپت آرت‌های این فیلم هستیم که در همین زمینه از اندرو گارفیلد، بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دوگانه The Amazing Spider-Man سوالی در مورد آینده اسپایدرمن او پس از حوادث فیلم Spider-Man: No Way Home و دنیای سینمایی مارول پرسیده شده است. گارفیلد در واکنش خود گفت:

«داستان مرد عنکبوتی من هرگز تمام نشده است. چه ما این فیلم را بسازیم یا آن را نسازیم، تو یک دنیای دیگر داستانش در حال جریان پیدا کردن است. او تازه فهمیده است که نسخه‌های دیگری از شخصیتش در دنیاهای دیگر وجود دارد. بنابراین او اکنون در حال انجام دادن کارهایی در دنیای خودش است.»

برخی از طرفداران تصور می‌کنند که گارفیلد احتمال دارد به نحوی ساخت فیلم The Amazing Spider-Man 3 توسط سونی را تایید کرده باشد، اما به‌نظر می‌رسد که او بیشتر به بازی دوباره در نقش اسپایدرمن علاقه‌مند است. همچنین احتمال بازگشت گارفیلد برای نقش مرد عنکبوتی در فیلم Avengers: Secret Wars می‌تواند بیشتر باشد که اکران این فیلم تا تاریخ ۷ می ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۶) ‌عقب افتاده و زمان زیادی تا ساخت این فیلم باقی‌مانده است.

در حال حاضر اعتصاب سراسری بازیگران و نویسندگان هالیوود ادامه دارد و بدین ترتیب نمی‌توانیم منتظر خبر جدیدی فعلا در این مورد باشیم. در هر حال برنامه فعلی مارول استودیو و سونی پیکچرز ساخت فیلم Spider-Man 4 با بازی تام هالند است که انتظار می‌رود اتفاقات آن همچنان در دنیای سینمایی مارول جریان داشته باشد. همچنین در مقابل برخی اعتقاد دارند که سونی ممکن است بالاخره یک نسخه از اسپایدرمن را در دنیای عنکبوتی خودش بیاورد که احتمالا آن نسخه، نسخه مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد است.

نوشته قبلی
استقبال بسیار ضعیف از نسخه پی سی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart
نوشته بعدی
احتمال ساخت فیلم جدید اصغر فرهادی در لس آنجلس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست