بازی‌های ترانسفورمرز را به گیم‌پس بیاور

شرکت هسبرو (Hasbro) سازنده ربات‌های اسباب‌بازی Transformers از مایکروسافت درخواست کرده تا با قرار دادن بازی‌های قدیمی ترانسفورمرز از اکتیویژن روی سرویس گیم‌پس آن‌ها را احیا کند.

اکتیویژن در دوران ایکس باکس ۳۶۰ چندین بازی Transformers منتشر کرده است که به دلیل مشکلات مربوط به مجوز دیگر به‌صورت دیجیتالی قابل خرید نیستند. حالا که بعید به‌نظر می‌رسد که اکتیویژن توسط مایکروسافت خریداری نشود، Hasbro امیدوار است که بازی‌های این فرنچایز یک بار دیگر احیا شوند.

 

هسبرو در مصاحبه با Transformers World گفت:

امیدوار هستیم که با وجود این قرارداد، مایکروسافت تمام بایگانی‌ها و درایوهای اکتیویژن را بررسی کند تا تمام بازی‌های آن را پیدا کند، زیرا [فرنچایز ترانسفورمرز] به‌سادگی می‌تواند در Game Pass قرار بگیرد.

در حال حاضر چندین بازی از فرنچایز ترانسفورمرز مانند Transformers: Devastation، Transformers: Fall of Cybertron، Transformers: Rise of the Dark Spark و Transformers: War for Cybertron به‌طور دیجیتالی برای خرید در دسترس نیستند. همچنین برخی از بازی‌ها را می‌توان از طریق ویژگی backward compatibility روی کنسول‌های ایکس باکس بازی کرد اما به دیسک فیزیکی نیاز دارد.

نوشته قبلی
بازی Helldivers 2 توسط ESRB رتبه‌بندی شد
نوشته بعدی
Rift Apart سومین بازی ضعیف پلی استیشن در استیم شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست