Starfield

بازی Starfield در روز انتشار شامل ۵۰ اچیومنت خواهد بود

درست مثل سایر بازی‌های بزرگ استودیوی بازی‌سازی بتسدا (Bethesda)، بازی Starfield هم بر اساس گزارش‌ها قرار است ۵۰ اچیومنت مختلف برای بازکردن داشته باشد که باز کردن همه آن‌ها کار آسانی نیست.

به تازگی، تصویر جدیدی از بازی Starfield در فضای پلتفرم توییتر افشا شده که اطلاعات تازه‌ای از محصول نقش‌آفرینی و آینده‌نگرانه بتسدا به ما ارائه می‌کند. بر اساس همین اطلاعات، بازیکنان در روز اول انتشار با ۵۰ اچیومنت روبه‌رو هستند که به دست آوردن هر کدام از آن‌ها چالش‌هایی خواهد داشت؛ اما از لحاظ مقایسه، این تعداد با اچیومنت‌های بازی Fallout 4 برابری می‌کند.

 

این توییت توسط پیجی با نام Starfield Beyond به صورت عمومی اعلام شد که در آن همیشه اخبار، موضوعات و موارد دیگر پیرامون بزرگ‌ترین محصول انحصاری ایکس باکس منتشر می‌شود. اولین توییت، تصویری به زبان ژاپنی بود که از فهرست اچیومنت‌های این بازی در فروشگاه استیم (Steam) به دست آمد و توییت دوم نیز همان تصویر به زبان انگلیسی بود که کاربری به صورت خصوصی به این پیج ارسال کرد.

درحالی‌که هنوز نمی‌دانیم میزان سخت به دست آوردن یا باز کردن قفل این اچیومنت‌ها چیست، اما به نظر می‌رسد با توجه به اینکه ۱۰۰۰ سیاره مختلف برای کاوش و اکتشاف وجود دارد و بازی‌های استودیوی سازنده سختی‌ها و گره‌های متنوعی را پیش روی بازیکنان قرار می‌دهد، بنابراین مخاطبانی که به دنبال گرفتن تمامی این دستاوردها هستند، در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ برابر با ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ می‌توانند کار خودشان را روی پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس،‌ ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی آغاز کنند. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت گیمرسه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با دنیای بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

نوشته قبلی
صداپیشه بازی Baldur’s Gate 3: تعداد خطوط دیالوگی که ضبط کردم ۴ رقمی شده!
نوشته بعدی
بازی Helldivers 2 توسط ESRB رتبه‌بندی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست