تریلر جدید بازی Mortal Kombat 1 حضور شخصیت Geras را تایید می‌کند

تریلر جدید بازی Mortal Kombat 1 حضور شخصیت Geras را تایید می‌کند

استودیو NetherRealm تریلر جدید از بازی مورتال کامبت ۱ (Mortal Kombat 1) منتشر کرده تا شخصیت گراس (Geras) را به ما معرفی کند.

گراس در بازی مورتال کامبت ۱۱ برای کرونیکا کار می‌کند، اما اکنون محافظ ساعت شنی و زیردست خدای آتش لیو کانگ محسوب می‌شود. قدرت‌های گراس در این بازی نیز مثل گذشته در ارتباط با شن هستند. این تریلر همچنین نگاهی به شخصیت سکتور دارد که گوشه‌ای از توانایی‌های خود را به عنوان کامئو فایتر (مبارزه مهمان) نشان می‌دهد.

 

گراس لزوما یک شخصیت خوب یا بد نیست، او با احساس شرافت و وظیفه خود را ملزم می‌داند که به حافظ زمان خدمت کند. گراس در نسخه قبلی یکی از شخصیت‌های مهم بود و به همین خاطر خیلی از طرفداران انتظار بازگشت او را داشتند. این تریلر همچنین نگاهی کوتاه به خدای آتش لیو کانگ و قابلیت‌های متنوع او را دارد و شما می‌توانید آن را در زیر تماشا کنید:

استودیو NetherRealm تصمیم گرفته با این بازی، فرانچایز مورتال کامبت را به صورت کامل ریبوت کند و مکانیزم‌های جدید نیز به گیم‌پلی بازی اضافه کرده است. تاریخ آغاز بتای محدود بازی Mortal Kombat 1 اعلام شده است و شما از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ آگوست (۲۷ تا ۳۰ مرداد) توانایی شرکت در آن را خواهید داشت.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳ (۲۸ شهریور ۱۴۰۲) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد.

نوشته قبلی
استفاده از ماد در Diablo 4 مساوی است با بن دائمی!
نوشته بعدی
پشتیبانی بازی استارفیلد از Xbox Play Anywhere

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست