تصاویر جدیدی از سریال Fallout لو رفت

موج جدیدی از تصاویر پشت‌صحنه سریال در حال ساخت و مورد انتظار Fallout لو رفته است. با کمی دقت در این تصاویر، به نظر می‌رسد آن‌ها مربوط به یک Vault-Tec متروکه هستند.

در این تصاویر وسایل نقلیه زنگ‌زده‌ای وجود دارد که در اطراف محیط به شکلی پراکنده قرار گرفته‌اند و البته بازیگرانی در مقابل دوربین دیده می‌شوند. در حال حاضر دقیقا مشخص نیست که آن‌ها چه نقشی را بر عهده گرفته‌‍‌اند، اما به نظر می‌رسد که می‌تواند اعضای دسته‌ Raiderها باشد.

 

طرفداران مجموعه بازی نقش‌آفرینی و جذاب Fallout، مدتی است که مشتاقانه منتظر ورود این سری به جهان تلویزیونی هستند. سال ۲۰۲۰ بود که اعلام شد آمازون برای تولید این مجموعه با سازندگان فیلم‌های بی‌نظیری همکاری کرده و از آن زمان تاکنون، جزئیات بسیار زیادی از داخل پروژه به بیرون درز کرده است.

به عنوان مثال، در حال حاضر لیست تقریبا کاملی از بازیگران داریم و از طرفی تصاویر بسیاری از لباس‌ها و لوازم جانبی کاراکترها در دسترس قرار دارد. متاسفانه حتی برخی از عناصر داستانی نیز از دل پروژه بیرون آمده‌اند و در اینترنت یافت می‌شوند.

در ادامه، با دقت بیشتر در تصاویر می‌توانید نکات جالبی را پیدا کنید. در جدیدترین تصویر، کنار لوگوی سفید نمادینی از Vault-Tec که در مرکز زمین یک منطقه متروکه قرار دارد قابل مشاهده است. اگر چه اطلاعات زیادی از آن به دست نمی‌آید، اما برای هیجان‌زده کردن طرفداران کافی به نظر می‌رسد.

در حال حاضر هیچ تاریخ انتشاری از هیچ منبعی اعلام نشده، اما به نظر می‌رسد که سریال Fallout اواخر سال ۲۰۲۳ یا اوایل ۲۰۲۴ به سرویس آمازون پرایم بیاید.

نوشته قبلی
سازنده Metroid Dread هیچ نظری در مورد ساخت دنباله‌ی آن ندارد
نوشته بعدی
آنتی‌چیت جدید Call of Duty حدود ۱۴۰۰۰ بازیکن را بن کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست