جمله ایتالیایی آلبرتو به لوکا در پایان

جمله ایتالیایی آلبرتو به لوکا در پایان

لوکا داستان دو هیولای دریایی را روایت می کند که تصمیم می گیرند جهان بشر را کشف کنند. این شخصیت ها لوکا و آلبرتو هستند و در پایان فیلم یک جمله ایتالیایی بسیار عجیب و غریب را گفته است

– اما این به چه معناست؟

پیکسار و دیزنی به قدرتمندترین قلمرو انیمیشن تبدیل شده اند و آنها داستان های جذابی را که همیشه حاوی پیامی برای مخاطب جوان است ، به ارمغان می آورند ، هرچند این فیلم ها در همه سنین طراحی شده اند.

آخرین پروژه آن ، لوکا ، از این سنت پیروی می کند و همچنین مخاطبان را به اعماق دریای ایتالیا می برد تا دو شخصیت بسیار خاص را ملاقات کند.

کارگردان Enrico Casarosa عبارت دقیق را در حساب توئیتر خود تأیید کرد و توضیح داد که چرا آلبرتو آن را در پایان لوکا و لحظات دیگر نیز گفته است.

اولاً ، این عبارت را می توان تقریباً به صورت “خوشحالم که ملاقات کردم ، من Girolamo Trombetta هستم!” ترجمه کرد ، که واضح است هیچ ارتباطی با آلبرتو و لوکا ندارد و کازاروسا زمینه این عبارت عجیب را توضیح داد.

به گفته وی ، این چیزی است که بچه ها می گفتند وقتی او جوان بود ، و “در پایه آن یک جناس با دست دادن است که با آن همراه است”. Casarosa اضافه کرد که وقتی “شما نام خود را می گویید در حرکت دست دادن نام را تقلید می کنید” ، بنابراین در پایان ، همه اینها یک بازی کوچک سرگرم کننده بین بچه های ایتالیایی است و معنایی ندارد.

آلبرتو از این موضوع آگاهی نداشت و فقط این را گفت چون به نظر سرگرم کننده می آمد و در پایان به لوکا گفت که “برو برای او کشف کن” معنی واقعی آن چیست.

آلبرتو با بیان این عبارت هنگام ملاقات با لوکا و هنگام خداحافظی احساسات بیشتری به روابط آنها می افزاید ، بیشتر از این که آلبرتو می خواست قبل از رفتن دوستش آخرین خنده را داشته باشد.

Pixar به دلیل توجه به کوچکترین جزئیات نیز مشهور است، خصوصاً در مورد کاوش در فرهنگ های دیگر، مانند کوکو و شجاع، و لوکا مجبور بود آن جزئیات کوچک اما مهم ایتالیایی را داشته باشد که جلوه ای اضافی به داستان می بخشد و همچنین می تواند مخاطب را نسبت به فرهنگ دیگری کنجکاو کند.

نوشته قبلی
داستان پنهان و آشکار شخصیت عمو اوگو
نوشته بعدی
تاریخ انتشار بازی Tetris Effect: Connected برای پلتفرم های جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست