دلالان لوازم جانبی باندل Spider-Man 2 پلی استیشن ۵ را سه برابر قیمت می‌فروشند

دلالان لوازم جانبی باندل Spider-Man 2 پلی استیشن ۵ را سه برابر قیمت می‌فروشند

کاورهای مخصوص کنسول PS5 با طرح Spider-Man 2 که اخیرا معرفی شدند و دیروز تمام آن‌ها فورا فروخته شدند، با سه برابر قیمت بیشتر توسط دلالان فروخته می‌شوند.

در کامیک کان سن دیگو خبرهای خوبی برای طرفداران منتشر شد، زیرا نه تنها یک باندل نسخه محدود PS5 اسپایدرمن معرفی شد، بلکه اعلام شد قاب ویژه کنسول و طرح کنترل دوال سنس نیز برای خرید جداگانه در دسترس قرار خواهند گرفت.

دیروز تمام این لوازم جانبی برای فروش در PlayStation Direct عرضه شدند و تقریبا تمامی موجودی عرضه شده به سرعت به فروش رفتند.

تا زمان نگارش این خبر، تنها چیزی که در PlayStation Direct بریتانیا باقی مانده، خود باندل PS5 است که با توجه به قیمت نسبتا بالای آن جای تعجب ندارد. به نظر می‌رسد که دوال سنس دیگر در انبار سونی موجود نیست، اما در سایت‌های واسطه پیدا می‌شود. اما کاورهای کنسول PS5 هیچ جا پیدا نمی‌شود و تمام شده است.

با توجه به اینکه کاورها اساسا ساده‌ترین راه برای داشتن نسخه محدود PS5 بدون نیاز به هزینه کردن برای یک کنسول کاملا جدید هستند، چنین اتفاقی خیلی تعجب آور نیست. از آنجا که پیدا کردنشان کار سختی است، مطمئنا از این موضوع نیز تعجب نخواهید کرد که دلالان بازار سیاه سعی دارند آن‌ها را به قیمت‌های گزافی در eBay بفروشند.

جستجوی eBay برای کاورهای کنسول نشان می‌دهد که با قیمتی بین ۱۲۰ تا ۲۰۰ پوند برای فروش گذاشته شدند، در حالی که قیمت خرده‌فروشی رسمی ۵۵ پوند بود. به طور متوسط، اکثر فروشندگان حداقل سه برابر قیمت سونی درخواست می‌کنند.

موضوع فقط قاب‌های کنسول نیست. نسخه محدود Spider-Man 2 DualSense که با قیمت ۷۰ پوند به فروش می‌رسید، در حال حاضر با قیمت حدود ۱۲۰ پوند در eBay به فروش می‌رسد.

متاسفانه به نظر می‌رسد که دلالان در این نبرد پیروز می‌شوند، زیرا Insomniac Games در توییتر تایید کرده «بعید» است که کاورهای کنسول در انبار بار دیگر موجود شوند. در حال حاضر این دسته از طرفداران باید منتظر باشند که با نزدیک شدن به انتشار بازی، رویه‌ی سونی تغییر پیدا کند.

نوشته قبلی
سازنده Super Smash Bros می‌گوید ساخت نسخه بعدی به زمان نیاز دارد
نوشته بعدی
نگهدارندگان زمان در تریلر جدید بازی Mortal Kombat 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست