Metroid Dread

سازنده Metroid Dread هیچ نظری در مورد ساخت دنباله‌ی آن ندارد

به عنوان استودیو سازنده Metroid: Samus Returns و Metroid Dread، توسعه‌دهنده اسپانیایی MercurySteam، ثابت کرده که می‌تواند حتی با ساخت یک قسمت جدید دو بعدی در خط اصلی سری، انتظارات طرفداران را برآورده کند.

با توجه به اینکه هر دو بازی یاد شده – مخصوصا Dread – هم از نظر انتقادی و هم از نظر تجاری موفق بودند، جای تعجب ندارد که گمانه زنی‌های زیادی در مورد اینکه آیا این استودیو در آینده با نینتندو روی بازی ۲ بعدی متروید دیگری کار خواهد کرد یا خیر، وجود دارد.

 

همانطور که تصور می‌شد، استودیو MercurySteam تمایلی به بروز اطلاعات زیادی در مورد این موضوع ندارد. زمانی که Gamereactor از انریک آلوارز، مدیرعامل استودیو، در رابطه با اینکه آیا آن‌ها دنباله‌ای برای Metrid Dread در دست ساخت دارند یا خیر، پرسیده شد، جواب قاطعی نشنید.

او گفت:

خب، در مورد پروژه‌هایی که در حال حاضر انجام می‌دهیم، چیزی نمی‌توانم بگویم. بنابراین یک «نظری ندارم» ساده، کافی است.

با این حال، او خاطرنشان کرد که خوزه لوئیس، کارگردان هر دو بازی متروید، هنوز هم بخشی از تیم ساخت در استودیو است.

تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که خوزه لوئیس هنوز در استودیو است.

Metroid Dread بیش از ۲.۹ میلیون نسخه فروخت و با استقبال گسترده منتقدان و مخاطبان در سال ۲۰۲۱ روبرو شد. جالب اینجاست که یوشیو ساکاموتو، تهیه‌کننده سری متروید نیز در موارد متعدد گفته اگرچه Dread فرجام دوران دو بعدی اصلی مجموعه بود، اما آخرین قسمت دو بعدی نیست.

MercurySteam در حال حاضر روی یک اکشن نقش آفرینی سوم شخص در فضای فانتزی تاریک کار میکند که توسط 505Games در سراسر جهان منتشر خواهد شد.

نوشته قبلی
اسکرین شات‌های جدیدی از بازی Forza Motorsport لو رفتند
نوشته بعدی
تصاویر جدیدی از سریال Fallout لو رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست