سازنده Super Smash Bros می‌گوید ساخت نسخه بعدی به زمان نیاز دارد

سازنده Super Smash Bros می‌گوید ساخت نسخه بعدی به زمان نیاز دارد

ماساهیرو ساکورای قبلا گفته بود شاید دیگر کارگردانی نکند ؛ ماساهیرو ساکورای، کارگردان Super Smash Bros، در ویدیوی جدیدی درباره آینده سری بازی‌های مبارزه‌ای نینتندو صحبت کرده است.

ساکورای از زمان عرضه بسته الحاقی گسترده Smash Bros. Ultimate در سال گذشته، کانال یوتیوب خود را راه اندازی کرد که در آن نکات طراحی بازی را به اشتراک می‌گذارد و ادعا می‌کند که از پروسه توسعه «نیمه بازنشسته» شده است.

با فروش بیش از ۳۱ میلیون نسخه‌ای اثر آخر سری Smash Bros، این مجموعه به طور قطع ادامه پیدا خواهد کرد، اما ساکورای قبلا گفته بود که مطمئن نیست خودش روی عنوان دیگری کار کند یا خیر.

 

ساکورای در جدیدترین ویدیوی یوتیوب خود که در روز جمعه منتشر شد، علاوه بر داستان‌های اوریجینال Smash Bros. Brawl، در مورد آینده Smash Bros بیشتر صحبت کرد.

او باور ندارد که سری بدون کمک او ادامه پیدا کند اما بدون در نظر گرفتن این موضوع، ادامه داد که می‌توان حدس زد بازی دیگری وجود خواهد داشت و نینتندو باید چگونگی ساخت آن را پیدا کند.

Smash Bros یک عنوان عظیم و مهم برای نینتندو است، بنابراین منصفانه است که فرض کنیم یک عنوان دیگر در مقطعی ساخته خواهد شد، اما برای اینکه دقیقا چگونه این اتفاق بیفتد باید کمی کار کرد. به نوبه خود، مایلم هر طور که بتوانم با نینتندو همکاری کنم.

کارگردان Smash Bros بارها در گذشته درباره تعادل تنبیهی بین کار و زندگی خود صحبت کرد، از جمله اینکه در طول ساخت Ultimate برای جلوگیری از مرخصی، از تزریق وریدی استفاده می‌کرده و «به طور معمول سر کار می‌رفته است».

در سال ۲۰۲۰، او گفت که در طول مسیر به باشگاه بدنسازی به دلیل خستگی و کم آبی از هوش رفته است. ساکورای طی مصاحبه‌ای با نینتندو دریم در سال ۲۰۱۹ ادعا کرده بود که اقداماتی را برای بهبود شرایط کاری خود در طول توسعه Ultimate انجام داده است.

Super Smash Bros. Ultimate هم‌اکنون روی نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

نوشته قبلی
آخرین آپدیت Elden Ring، از پشت خنجر زدن معروف را دوباره اضافه کرده است
نوشته بعدی
دلالان لوازم جانبی باندل Spider-Man 2 پلی استیشن ۵ را سه برابر قیمت می‌فروشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست