با شخصیت بانو دیمیتریس Lady Dimitrescu بیشتر آشنا شوید.

حتی اگر گیمر هم نباشید ، عنوان بازی محبوب Resident Evil Village حتما به گوشتان رسیده است. در پست قبلی بیشتر در مورد شخصیت های اصلی بازی RE Village صحبت کردیم.

 

اما در این مقاله قصد داریم تا شما را با شخصیت عجیب بانو دیمیتریس آشنا کنیم.


بلندترین شخصیت گیم ؛ حتی بلندتر از بلندترین انسان

یکی از دلایلی که این شخصیت بسیار معروف شده است، این است که او قد بسیار بلندی دارد و همین نیز او را ترسناک و جذاب کرده است. قبل از انتشار جزئیات دقیق درباره بانو دیمیترسکو، در شبکه های اجتماعی به این شخصیت لقب “بانوی خون آشام بلند” داده بودند. بعد از انتشار جزئیات دقیق تر، متوجه شدیم که این شخصیت ۲۹۰ سانتی متر قد دارد، البته کفش و پنجه های او را حساب نکرده ایم.

او علاقه شدیدی به زیبایی و پوشیدن کفش پاشنه بلند دارد

جدا از قد بسیار بلند لیدی دیمیترسکو که ۲۹۰ یا نه و نیم فوت است، جالب است بدانید که این شخصیت کفش پاشنه دار بسیار بلندی نیز می‌پوشد که حدود ۴۳ سانتی متر است. اگر بخواهید بطور دقیق تر درباره کفش او اطلاعات بدست بیاورید، کافی است هنگامی که شما را در بازی تعقیب می کند، به پای او نگاه کرده تا متوجه این قضیه شوید.

بانو دیمیتریس ، اولین خون آشام در مجموعه بازی های رزیدنت اویل است

یکی دیگر از دلایلی که این شخصیت را خیلی محبوب کرده است، این است که او اولین شخصیت خون آشام در سری مجموعه رزیدنت اویل است. و خوشبختانه طرفداران نیز بعد از نبرد با اینهمه موجود عجیب و غریب آزمایشگاهی، روی خوشی به این خون آشام دوست داشتنی نشان داده اند که به راحتی از امتیاز ها و نمرات مثبت این بازی قابل درک است. لیدی دیمیترس را می توان یک تکامل مثبت برای مجموعه رزیدنت اویل دانست.

دختران بانو دیمیتریس

لیدی دیمیترسکو تنها خون آشام بازی رزیدنت اویل ویلیج نیست! او سه همراه خون آشام دارد که از آنها به عنوان دخترانش یاد می کند. بانو دیمیترس لباسی سفید به تن می کند، با این حال دخترانش، بلا، کاساندرا و دانیلا، چهره های خندان و خون آلودی هستند که لباس های سیاه به تن می کنند. این دختران ترسناک قابلیت تغییر شکل داشته و در جای جای این بازی با شما درگیری خواهند داشت. پس در همه حالت برای حضور و نبرد با آنها آماده باشید.

شخصیت بانو دیمیتریس واقعی است !

به گفته یکی از مدیران هنری این بازی، بانو دیمیترس تا حدی از قاتل سریالی واقعی، الیزابت باتوری، یک زن مجارستانی الهام گرفته است. این زن در اوایل دهه ۱۶۰۰، صد ها زن را شکنجه و قتل عام کرده و افسانه ها نیز حاکی از آن می باشد که او در خون این زنان غسل می‌کرده است.

یا الهام دیگر، یک شخصیت افسانه ای شهری ژاپن به نام هاشاکو ساما است. یک روح شیطانی با قدی بلند و کلاه لبه پهن که مردان جوان را با تقلید صدای عزیزانشان به سوی خود می کشید و قربانی می کرد. جالب است بدانید که تمام قربانیان لیدی دیمیترسکو نیز مرد هستند و بسیاری از بدن های همین مردان پس از کشیدن کامل خونشان، در تزئینات بیرونی قلعه این خون آشام جذاب قرار می گرفت.

لباس بانو دیمیتریس مربوط به سال 1930 میلادی است.

واضح است که لباس لیدی دیمیترسکو از زمان های دور الهام گرفته شده است. لباس های او زیبایی ها و جزئیات خاص خود را دارد. لباس های بلند و کشیده او در اصل یک لباس برای خانواده های طبقه بالا و اصیل در سال ۱۹۳۰ میلادی است. مخصوصا آستین های بلند و کلاه سیاه او یکی از جذاب ترین بخش لباس های او است.

لیدی دیمیترسکو یک خون آشام مرگبار است. اگر دقت کرده باشید در قسمت بالایی سمت چپ لباس او، گل هایی سیاه وجود دارند. این گل ها می تواند داستانی بسیار خشن و ناراحت کننده داشته باشد. او خون آشام است و خوردن خون به او در افزایش توانایی هایش کمک می کند. بهترین خون نیز، خون زنان و دختران باکره است و یک حقیقت در این باره در دوران قدیم وجود دارد که گل را با باکره ها مقایسه می کند. این احتمال وجود دارد که این گل ها در واقع، نشان دهنده آن دختران باکره و رابطه لیدی دیمیترس با آنها باشد.

زنجیرهای مرواریدی بانو دیمیتریس

جواهرات مروارید دارای تاریخچه ای غنی است؛ هر زنی به این جواهرات علاقه دارد و لیدی دیمیترس خون آشام نیز از این قائده مستثنی نیست. این زنجیرهای مروارید که او به تن می کند، زیبایی بسیاری دارد و حدودا ۳۰ اینچ است. این مروارید ها نشانه ظرافت و ثروت در نظر گرفته می شوند و هر چه تعداد آنها بیشتر باشد، یعنی پول بیشتری برای آنها خرج شده است و نشان از این است که لیدی دیمیترس از زندگی و رفاه بسیار بالایی برخوردار بوده است.

دستکش های مشکی بانو دیمیتریس

پنجه های این بانوی بلند خون آشام از ویژگی های دلنشین و ترسناک او هستند. او همیشه دستکش های سیاه می پوشد و وقتی پنجه هایش بیرون می آید، دستکش ها سوراخ می شوند تا تیغه ها مشخص شود. با این حال، ما هرگز دستکش ها را به اندازه کافی از نزدیک نمی بینیم تا ببینیم سوراخ ها از تیغه ها در دفعات قبل وجود دارد یا اینکه او بعد از هر بار که تیغه هایش را بیرون می آورد و دستکش هایش سوراخ می شود، یک دستکش جدید سیاه می پوشد.

نوشته قبلی
بازی Resident Evil Village بزودی کرک خواهد شد.
نوشته بعدی
لیست رنک‌های CSGO بهمراه درصد تعداد بازیکنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست