صداپیشه بازی Baldur’s Gate 3

صداپیشه بازی Baldur’s Gate 3: تعداد خطوط دیالوگی که ضبط کردم ۴ رقمی شده!

اینطور که به نظر می‌رسد، شخصیت قهرمان بازی Baldur’s Gate 3 دیگر قرار نیست ساکت بماند و احتمالا دیالوگ‌های بسیاری خواهد داشت.

با توجه به اینکه شخصیت اصلی بازی Baldur’s Gate 3 در طول مکالمه‌ها با NPCها (شخصیت‌های غیر قابل بازی که توسط هوش مصنوعی مدیریت می‌شوند) اکثرا ساکت است، اما صداپیشه شخصیت اصلی به تازگی توضیح داده که دیالوگ‌های زیادی ضبط کرده که معلوم نیست تیم سازنده چگونه از آن در بازی Baldur’s Gate 3 استفاده خواهد کرد.

 

اطلاعات مربوط به تعداد دیالوگ‌های ثبت شده برای شخصیت اصلی بازی (که بسیاری از بازیکنان او را با نام Tav می‌شناسند؛ چراکه اگر بازیکنان نامش را تغییر ندهند، به صورت پیش‌فرض توسط خود بازی اینطور نام‌گذاری می‌شود) از صحبت‌های نسبتا قدیمی صداپیشه Baldur’s Gate 3 استخراج شده که تقریبا متعلق به پنج ماه پیش است. اخیرا یکی از کاربران ردیت توانسته این صحبت‌ها را از دل فضای مجازی بیرون بکشد.

بازی Baldur’s Gate 3
بازی Baldur’s Gate 3

البته، بر اساس گفته‌های بازیگر شخصیت مردانه بازی Baldur’s Gate 3 توضیح میدهد که تعداد دیالوگ‌های ضبط شده چهار رقمی است، یعنی از بین ۱۰۰۰ تا ۹۹۹۹ خط دیالوگ توسط تیم سازنده ضبط شده که منطقی‌ترین حالت چیزی بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ خواهد بود. این مورد برای طرفداران می‌تواند جالب باشد، چراکه در نسخه دسترسی زودهنگام این بازی در سال ۲۰۲۰ میلادی، در بیشتر سکانس‌ها ساکت بود که این موضوع کمی بازیکنان را اذیت می‌کرد.

البته این احتمال هم وجود دارد که نسخه دسترسی زودهنگام بازی، یک نسخه ناقص بوده و قرار است در نسخه نهایی و اصلی شاهد رفتار متفاوتی از پروتاگونیست بازی باشیم.

به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت گیمرسه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با دنیای بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

نوشته قبلی
بازی Remnant 2 دو برابر نسخه اول بازیکنان همزمان دارد
نوشته بعدی
بازی Starfield در روز انتشار شامل ۵۰ اچیومنت خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست