فروش جهانی فیلم Barbie از 1 میلیارد دلار عبور کرد

فروش جهانی فیلم Barbie از 1 میلیارد دلار عبور کرد

پرفروش‌ترین فیلم احتمالی تاریخ به کارگردانی یک زن . استقبال از فیلم باربی (Barbie) به کارگردانی گرتا گرویگ بسیار خوب بوده و برای شرکت برادران وارنر رکوردشکنی کرده است.

Barbie توانسته تاکنون بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد. باربی موفق شده طی یک هفته ۵۷۸ میلیون دلار فروش داشته باشد و از این لحاظ بالاتر از تمام فیلم‌های دیگر برادران وارنر قرار می‌گیرد. بدون شک فیلم Barbie می‌تواند از مرز ۱ میلیارد فروش عبور کند و به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ از یک کارگردان زن تبدیل خواهد شد.

 

باربی در کنار Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان پنجمین هفته پردرآمد باکس آفیس را رقم زده‌اند و در کنار هم ۵۰۰ میلیون دلار در آمریکا فروش داشته‌اند. پیش از این فیلم‌های Avengers: Endgame، آواتار و The Force Awakens (برای دو هفته) توانسته بودند باعث عبور درآمد باکس آفیس از ۵۰۰ میلیون دلار شوند.

همانطور که اشاره کردیم فروش فیلم Barbie در یک هفته بیشتر از تمام دیگر آثار برادران وارنر بوده و با ۲۵۸ میلیون دلار حتی بالاتر از The Dark Knight (به کارگردانی نولان) با ۲۳۸ میلیون دلار قرار می‌گیرد. باربی حتی این شانس را دارد که به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۳ نیز تبدیل شود، ولی رقابت برای این جایگاه سخت خواهد بود

در حال حاضر The Super Mario Bros. Movie (با ۱.۳۴ میلیارد دلار)، Guardians of the Galaxy (با ۸۴۴ میلیون دلار) و Fast X (با ۷۰۴ میلیون دلار) پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شوند. بد نیست در نهایت به Oppenheimer نیز اشاره کنیم که ۱۲۷ میلیون دلار در آمریکا و ۲۹۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است.

نوشته قبلی
نگهدارندگان زمان در تریلر جدید بازی Mortal Kombat 1
نوشته بعدی
اولین تریلر از فیلم Saw X منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست