Metroid Dread

فروش Metroid Dread از سه میلیون نسخه فراتر رفت

مدیرعامل MercurySteam، توسعه دهنده Metroid Dread اعلام کرد که فروش این بازی سوییچ حالا از سه میلیون نسخه عبور کرده است.

Metroid بدون شک یکی از معتبرترین فرنچایزهای نینتندو است هرچند بازی‌های این سری فروش بسیار خوبی نیز داشته‌اند، اما به‌هیچ وجه نمی‌توان فروش آن‌ها را با بازی‌هایی مانند Super Mario و The Legend of Zelda یا حتی Animal Crossing مقایسه کرد.

 

حتی Metroid Dread که سال ۲۰۲۱ با استقبال بسیار خوبی عرضه شده بود و تاکنون به پرفروش‌ترین بازی سری متروید تبدیل شده است، در آخرین گزارش فروش خود فقط ۲.۹ میلیو نسخه در سراسر جهان به فروش رسانده بود.

حالا «انریک آلوارز»، مدیرعامل استودیو توسعه‌دهنده Metroid Dread یعنی MercurySteam اعلام کرده که فروش این بازی در سراسر جهان از ۳ میلیون نسخه فراتر رفته است.

اخیرا در مصاحبه‌ای با Gamereactor هنگامی که از آلوارز سوال شد که آیا توسعه Metroid Dread (براساس گزارش‌هایی که پس از عرضه بازی منتشر شده بود) «بی‌نظم» بوده است، او با رد کردن این تصور به موفقیت تجاری و انتقادی بازی اشاره کرد.

فکر نمی‌کنم توسعه بازی بی‌نظم بوده است. توسعه پر هرج‌و‌مرج بازی را به یکی از بهترین عناوین فرنچایز تبدیل نمی‌کند. بازی را به عنوانی که بیش از سه میلیون نسخه فروخته تبدیل نمی‌کند. باعث برنده شدن جوایز TGA نمی‌شود. این تمام چیزی است که باید در مورد آن بگویم.

البته او فقط اشاره کرده که بازی بیش از سه میلیون نسخه فروخته است و میزان دقیق آن مشخص نیست. او همچنین در همین مصاحبه گفته بود که هیچ نظری در مورد ساخت دنباله‌ی آن ندارد.

نوشته قبلی
دمو ۳۰ دقیقه‌ای بازی Phantom Blade Zero سال آینده منتشر می‌شود
نوشته بعدی
کراس‌اوور بعدی فورتنایت با انیمه‌ Jujutsu Kaisen خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست