فصل جدید سریال Dexter تاریک‌تر خواهد بود

همانطور که می‌دانید فصل جدید Dexter در دست ساخت قرار داد و اکنون بازیگر جدید سریال به صحبت در مورد آن پرداخته است.

جیمی چانگ (Jamie Chung) در این فصل به عنوان شخصیت جدید در سریال Dexter حضور دارد. او در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که فضا سریال به خاطر عوض شده شهر و گذشت زمان تغییر کرده است.

سریال اصلی ده سال پیش رخ داده و به همین خاطر فضای آن تغییر کرده است. من فکر می‌کنم که فصل جدید کمی تاریک‌تر است.

اتفاقات سریال Dexter همیشه در شهر میامی جریان داشتند که به خاطر آب و هوای آفتابی خودش معروف است. با این وجود مناطق شمالی نیویورک دور افتاده‌تر و پر از روزهای تاریک و سرد زمستانی است.

جیمی چانگ در فصل جدید نقش یک پادکستر جنایی از لس آنجلس به نام مالی را برعهده دارد. احتمالا او در یکی از پادکست‌های خودش در مورد دکستر با بازی مایکل سی هال (Michael C. Hall) صحبت می‌کند. چانگ در ادامه توضیح داد که با وجود فیلم‌برداری در بوستون، فصل جدید در نیویورک جریان دارد.

فصل جدید در نیویورک جریان دارد و از پایان فصل آخر می‌دانیم که دکستر در حال فرار است. از این رو داستان ادامه دارد و شما شاهد چهره‌های جدید و قدیمی خواهید بود.

سریال Dexter

برای فصل جدید شاهد بازگشت کلاید فیلیپس (Clyde Phillips) به عنوان شورارنر هستیم. کلاید فیلیپس شورارنر چهار فصل اول سریال Dexter بود. نکته مهم این است که فصل جدید پایان بحث برانگیز فصل هشتم را نادیده نخواهد گرفت و به بینندگان خیانت نمی‌کند.

همانطور که گفتیم در فصل جدید شاهد بازگشت مایکل سی هال هستیم و کلنسی براون (Clancy Brown) به عنوان بازیگر شخصیت منفی کرت کالدول (Kurt Caldwell) انتخاب شده است. کرت کالدول شهردار غیررسمی شهر کوچکی به اسم Iron Lake است. او قدرتمند، سخاوتمند و نزد همه محبوب است. اگر او از شما حمایت کند، خیلی خوش شانس هستید، اگر با کرت مشکل داشته باشید، کار شما تمام است.

فصل نهم سریال Dexter طی ده قسمت از پاییز امسال پخش می‌شود.

نوشته قبلی
فروش بیشتر PS5 نسبت به ایکس باکس های جدید در سه ماهه اول ۲۰۲۱
نوشته بعدی
چطور از کامپیوترها در مقابل قطع و نوسان برق محافظت کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست