Mortal Kombat 1

مورتال کامبت ۱ (Mortal Kombat 1)شامل ۲۴ شخصیت می‌شود

بازی مورتال کامبت ۱ (Mortal Kombat 1) در زمان عرضه شامل ۲۴ شخصیت می‌شود که یعنی هنوز ۹ نفر از آن‌ها به طرفداران معرفی نشده‌اند.

استودیو NetherRealm تاکنون ۱۵ شخصیت را معرفی کرده و درباره ۷ نفر دیگر نیز شایعاتی وجود دارد. از این رو تنها ۲ جای خالی در فهرست بازی Mortal Kombat 1 قرار دارد که احتمالا به شخصیت‌هایی مثل سکتور، سونیا، جید و سیراکس تعلق خواهد داشت. این اطلاعات از طریق مصاحبه دومینیک سیانسیولو، کارگردان داستانی مورتال کامبت ۱، با سایت Temple of Geek به دست ما رسیده است.

لیست نهایی شخصیت‌های مورتال کامبت ۱ به صورت جمعی توسط اعضای تیم انتخاب شده است. البته باید اشاره کنیم که داستان به صورت مساوی روی هر ۲۴ نفر تمرکز نمی‌کند و بعضی از آن‌ها حضور کوتاه‌تری در بازی خواهند داشت. احتمالا تعداد شخصیت‌های این بازی با شنگ سونگ (جایزه پیش‌خرید Mortal Kombat 1)، به ۲۵ نفر می‌رسد.

شایعات زیادی به حضور سیندل، ریکو و ژنرال شائو (شائو کان سابق) در بازی اشاره دارند و سکتور و سونیا نیز حتما کامئو فایتر (مبارزه مهمان) خواهند بود. منابع معتبر همچنین به حضور اشرا، هاویک، نیتارا و Repitile نیز در Mortal Kombat 1 اشاره دارند، اما استودیو هنوز هیچ چیز را تایید نکرده است. 

استودیو NetherRealm تصمیم گرفته با این بازی، فرانچایز مورتال کامبت را به صورت کامل ریبوت کند و مکانیزم‌های جدید نیز به گیم‌پلی بازی اضافه کرده است. تاریخ آغاز بتای محدود بازی Mortal Kombat 1 اعلام شده است و شما از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ آگوست (۲۷ تا ۳۰ مرداد) توانایی شرکت در آن را خواهید داشت.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳ (۲۸ شهریور ۱۴۰۲) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد.

نوشته قبلی
پچ به‌روزرسانی ۵.۲ بازی Battlefield 2042 هفته آینده منتشر می‌شود
نوشته بعدی
تاریخ انتشار بازی های جدید در آبان ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست