ساخت پیش درآمد فیلم The Book of Eli با نقش آفرینی جان بویگا

جان بویگا قرار است تا جایگزین دنزل واشینگتن شده و در سریال پیش درآمد The Book of Eli به ایفای نقش شخصیت الی بپردازد.

یکی از متفاوت‌ترین آثار کارنامه بازیگری دنزل واشینگتن به ساخته سال ۲۰۱۰ برادران هیوز یعنی The Book Of Eli (کتاب الی) مربوط می‌شود. فیلمی در ژانر اکشن و پسا-آخرالزمانی که با فیلم‌نامه‌ای از گری ویتا و حضور بازیگرانی نظیر گری اولدمن، میلا کونیس و مایکل گامبون به اکران درآمد و فروشی بالغ بر ۱۵۰ میلیون از ۸۰ میلیون دلار بودجه را به ثبت رساند.

این فیلم روایت‌گر دنیایی نابود شده ۳۰ سال پس ار بروز یک هولوکاست هسته‌ای را به تصویر می‌کشید که کشور ایالات متحده به دوران غرب وحشی بازگشته و در این بین با مردی به نام الی همراه می‌شدیم که برای تحویل آخرین نسخه از کتاب مقدس، با مشکلات و درگیری‌های بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند. نکته حائز اهمیت شخصیت الی که در پایان فیلم مخاطب را در بهت و حیرت فرو می‌برد، مربوط به نابینایی وی می‌شود که در تمام مدت فیلم از دید بیننده پنهان مانده بود.

حال با گذشت ۱۴ سال باری دیگر به دنیای الی باز خواهیم گشت؛ با این تفاوت که این بار با یک پیش درآمد طرف هستیم که جان بویگا ایفای نقش نسخه جوان وی را در قامت یک مجموعه تلویزیونی بر عهده گرفته است. پیش درآمدی که ۳۰ سال پیش از وقایع فیلم جریان داشته و چگونگی به راه افتادن آخرالزمان، نابینایی الی و تبدیل وی به جنجگویی افسانه‌ای را مورد کنکاش قرار می‌دهد.

بخوانید :   Blood and Honey از سکوت دیزنی متعجب است

البته که این پیش درآمد بدون عنوان در ابتدای مسیر تولید قرار داشته و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر منتظر ماند و دید که با چه اثری طرف خواهیم بود.

منبع: کامیک‌بوک

نوشته قبلی
شروع قابل قبول The Last of Us Part 2 Remastered در هفته نخست
نوشته بعدی
مصاحبه با مدیر ارشد استودیو سازنده استمپید: ریسینگ رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست