اطلاعات جدیدی از بازی Avowed منتشر شد

استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) اخیراً جزئیات جدیدی از بازی Avowed را به اشتراک گذاشته است.

مایکروسافت در جریان رویداد Xbox Developer Direct ویدیویی از گیم‌پلی بازی Avowed را به اشتراک گذاشت و آبسیدین اطلاعاتی در مورد دنیای این اثر اکشن نقش‌آفرینی، مبارزات آن و موارد دیگر منتشر کرد. در همین راستا، اخیراً Carrie Patel، کارگردان و Gabe Paramo کارگردان گیم‌پلی، جزئیات بیشتری از این بازی را ارائه داده‌اند.

سازندگان تایید کرده‌اند ماموریتی که در گیم‌پلی اخیر Avowed نشان داده شد، کاملاً اختیاری بوده و در بخش کوچکی از Shatterscarp، سومین منطقه‌ای که بازیکنان در دنیای بازی در آن قرار خواهند گرفت، قرار دارد. همچنین در ویدیوهای طولانی‌تر، جزئیات جدیدی در مورد انواع دشمنان، سلاح‌ها و ترکیب‌های مختلف اسلحه، توانایی‌ها، مکانیک‌های عنصری و موارد دیگر فاش شده‌اند.

طرفداران سری بازی‌های Pillars of Eternity در Avowed المان‌های آشنای بسیاری را پیدا می‌کنند. البته این موضوع تعجب‌آور نیست چراکه اثر جدید آبسیدین در همان دنیای فانتزی Eora قرار دارد. این شامل دشمنان خزنده معروف به Xaurips و حتی برخی از توانایی‌های خاص نیز می‌شود که می‌توان آن‌ها را در نبرد آزاد کرد که می‌توان به Tanglefoot اشاره نمود که انبوهی از انگورها و شاخه‌های درهم پیچیده را در زیر دشمن فرا می‌خواند تا آن‌ها را در جای خود نگه دارد.

در خصوص توانایی‌ها سازندگان جزئیات بیشتری را در مورد پیشرفت و مکانیک‌های شخصی‌سازی بازی ارائه داده‌اند که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به جای اینکه تنها به کلاس‌های خاص محدود گردند، بین توانایی‌های منحصر به فرد ترکیب شوند.

کارگردان و کارگردان گیم‌پلی Avowed در مورد همراهان بازیکن در Avowed نیز توضیحاتی را ارائه دادند. هر یک از این شخصیت‌ها، از منطقه متفاوتی از جهان بازی آمده‌اند که پیوندهای عمیقی با آن دارند. هر یک از این همراهان، پیشینه داستانی و انگیزه‌های منحصر به‌ فرد خود را برای همراه شدن با قهرمان داستان خواهند داشت. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، همراهان تفسیر و زمینه‌های اضافی زیادی را ارائه می‌کنند که چیزی را در مورد شخصیت آن‌ها و همچنین در مورد گوشه‌ای از جهان که بازیکنان در حال کاوش هستند، نشان می‌دهد.

بخوانید :   ینسامنیاک بالاخره به هک بزرگ استودیو واکنش نشان داد

یکی دیگر از بخش‌های مهم Avowed مکانیزم انتخاب و عواقب خواهد بود و همان چیزی است که از یک بازی نقش‌آفرینی ساخته‌ی استودیوی آبسیدین انتظار می‌رود. کارگردان Avowed در خصوص تاکید بازی بر انتخاب بازیکن و تاثیر آن بر داستان می‌گوید:

برای ما ایجاد این انتخاب‌ها مانند انتخاب‌های بزرگی که بر نتیجه یک ماموریت، یا بر زنده ماندن شخصیت‌ها یا جوامع خاص تأثیر می‌گذارند و به همان اندازه مهم هستند که انتخاب‌های کوچک‌تری که در هدایت یک دیالوگ انجام می‌دهید. همه این‌ها حول محور این موضوع است که به بازیکن اجازه دهیم شخصیت اصلی این دنیا باشد.

بازی Avowed در پاییز ۲۰۲۴ برای ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد.


منبع: Gamingbolt

نوشته قبلی
سازنده Immortality از دو بازی ترسناک رونمایی کرد
نوشته بعدی
بازی WWE 2K24 احتمالا از هوش مصنوعی برای مدل شخصیت ها استفاده کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست