Metroid Prime 4 در مرحله توسعه پیشرفته قرار دارد

طبق جدیدترین شایعه‌ی منتشر شده، ساخته‌ی جدید Retro Studios، یعنی بازی Metroid Prime 4، در مرحله توسعه پیشرفته قرار دارد و ظاهراً تریلر معرفی آن در آینده‌ای نزدیک نمایش داده خواهد شد.

یوتیوبری به نام SuperMetalDave64 شواهدی را کشف کرده که نشان می‌دهد توسعه Metroid Prime 4 تقریباً رو به پایان است. همچنین گفته شده سازندگان روی آماده‌سازی تریلر رونمایی بازی کار می‌کنند. او همچنین ادعا کرده که یک کمپانی تولیدی با Retro Studios برای ساخت اولین تریلر بازی مذکور همکاری می‌کند.

این یوتیوبر تصویری از پروفایل لینکدین ادوین اتول (Edwin Atwell) را نمایش داد که این توسعه‌دهنده از مارس ۲۰۲۳ به عنوان تستر کنترل کیفیت روی Metroid Prime 4 کار می‌کند. بر اساس مدت زمان کار ۶ تا ۹ ماهه این تستر روی بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare 2 و Call of Duty: Vanguard، فرض بر این است که مرحله آزمایش برای Metroid Prime 4 به پایان رسیده و احتمالاً بازی ابتدا برای عرضه در تعطیلات ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده بود. با این حال، یوتیوبر مذکور می‌گوید که نینتندو در نهایت بازی را به تاخیر انداخته و احتمالاً آن را در همزمان با عرضه‌ی Nintendo Switch 2 منتشر می‌کند. اگر این موضوع درست باشد، به این معنی است که Metroid Prime 4 همزمان برای نینتندو سوییچ و Nintendo Switch 2 منتشر می‌شود که دومی احتمالاً شامل پیشرفت‌های گرافیکی خواهد بود.

همچنین ادعا شده که Retro Studios با Next-Gen Dreams 3D، یک استودیوی تولیدی برای استخدام که قبلاً با Take Two، Ubisoft و Arkane Studios همکاری کرده است، همکاری می‌کند. این شرکت در ساخت تریلرهای معرفی بازی‌های جدید تخصص دارد و یکی از جدیدترین نمونه‌های کار آن، اولین تریلر بازی Judas است که در جریان رویداد The Game Awards 2022 نمایش داده شد.

بخوانید :   در فیلم Venom 3 شاهد حضور کدام یک از سیمبیوت‌ها خواهیم بود؟

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته قبلی
طی ۱۵ روز آینده تریلر جدیدی از Death Stranding 2 منتشر می‌شود
نوشته بعدی
Infinite Wealth منتشر شدند –

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست