بازی های پر فروش در انگلیس طی هفته گذشته مشخص شدند

با پایان یک هفته دیگر، موسسه Gfk آمار فروش عناوین مختلف در بریتانیا را اعلام کرد. بر این اساس بازی Last of Us Part 2 Remastered در رتبه سوم بازی های پر فروش در انگلیس طی اولین هفته عرضه خود قرار گرفت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هنوز یک ماه از سال ۲۰۲۴ سپری نشده است و از همین حالا شاهد عرضه چندین بازی بزرگ بوده‌ایم که از جمله‌ آن‌ها می‌توان به ریمستر بازی لست آو آس ۲ و بازی Prince of Persia: The Lost Crown اشاره کرد. می‌دانیم که به مدت دو ماه بود که خبری از عرضه بازی AAA جدیدی نبود و همین مسئله باعث شد رقابت برای تصاحب صدر جدول پرفروش‌ترین‌ها تا حدودی کم رمق باشد و رتبه یک بین بازی‌هایی مانند EA Sports FC 24 و Hogwarts Legacy جا به جا شود. حال که دو بازی جدید و نسبتا مورد انتظار روانه بازار شده‌اند، آیا چالش خاصی برای صدر نشین‌های قدیمی ایجاد شده است؟

پاسخ منفی است. موسسه Gfk مطابق رسم همیشگی اقدام به انتشار آمار فروش بازی‌ها در بریتانیا طی هفته گذشته کرده است. بازی EA Sports FC 24 که به تازگی به صدر بازگشته بود، مجددا جایگاه خود را به هاگوارتز لگسی واگذار کرد و خود به رتبه دوم بازگشت. ریمستر بازی لست آو آس ۲ در اولین هفته عرضه به رتبه سوم بسنده کرد و پشت سر آن بازی شاهزاده ایرانی ایستاد تا باز هم رقیب جدیدی برای پادشاهان قدیمی پیدا نشود.

از دیگر نکات جالب توجه جدول بازی های پر فروش در انگلیس حضور دو بازی از مجموعه مورتال کامبت است. بازی مورتال کامبت ۱ در رتبه پنجم و بازی مورتال کامبت ۱۱ در رتبه هشتم قرار گرفت. چندین بازی انحصاری نینتندو سوییچ نیز رتبه‎‌های مختلف را تصاحب کردند.

بخوانید :   بازیگر شخصیت Raul Menendez از بازی Black Ops 2 درگذشت

شما در ادامه می‌توانید لیست ده بازی پرفروش در بریتانیا طی هفته گذشته را مشاهده کنید:

جایگاهعنوان
۱.Hogwarts Legacy
۲.EA Sports FC 24
۳.The Last of Us Part 2 Remastered
۴.Prince of Persia: The Lost Crown
۵.Mortal Kombat 1
۶.Super Mario Bros. Wonder
۷.Call of Duty: Modern Warfare 3
۸.Mortal Kombat 11 Ultimate
۹.LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
۱۰.Mario Kart 8 Deluxe
نوشته قبلی
فیلم The Beekeeper پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۴ شد
نوشته بعدی
تعداد بازیکنان همزمان بازی Palworld از کانتر استرایک هم پیشی گرفت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست