بازیگر فیلم The Batman – Part II هنوز فیلم‌نامه آن را نخوانده است

یکی از بازیگران حاضر در فیلم The Batman – Part II آشکار کرده که هنوز فیلم‌نامه این اثر سینمایی را نخوانده است.

جفری رایت یکی از بازیگران اصلی فیلم «بتمن» سال ۲۰۲۲ میلادی به شمار می‌رود که نقش شخصیت جیم گوردون را بازی کرده بود و حالا قرار است در دنباله این اثر سینمایی به نام فیلم «بتمن ۲» نیز این نقش را بازآفرینی کند ولی هنوز فیلم‌نامه‌ای در اختیار او قرار نگرفته است.

ساخت و توسعه فیلم «بتمن ۲» در ماه آوریل سال ۲۰۲۲ میلادی از سوی دی‌سی و کمپانی برادران وارنر اعلام شد ولی از آن زمان جزئیات و آپدیت‌های اندکی درباره این پروژه اعلام شده است. البته به خاطر اعتصابات نویسندگان و بازیگران، مت ریوز و همکارش متسون تاملین مجبور بودند تا فرایند نگارش فیلم‌نامه را متوقف کنند.

قبلا نیز جیمز گان بیان کرده بود که هنوز فیلم‌نامه فیلم «بتمن ۲» از سوی مت ریوز در اختیار او قرار نگرفته و این در حالی است که تولید این اثر سینمایی برای سال جاری میلادی در نظر گرفته شده است. جفری رایت در همین رابطه بیان کرده:

درست مثل شما در حال حاضر من هم هنوز فیلم‌نامه فیلم «بتمن ۲» را ندیدم. من بسیار مشتاقم تا فیلم‌نامه این اثر را ببینیم و منتظرم که مت ریوز کار خودش را انجام بدهد و زمانش که فرا برسد، از حضور دوباره در این نقش بسیار خوشحال خواهم بود.

در فیلم «بتمن ۲» رابرت پتینسون بار دیگر نقش شوالیه تاریکی را بازی خواهد کرد و در کنار وی نیز اندی سرکیس در نقش آلفرد نیز نقش‌آفرینی خواهد کرد. در حال حاضر هنوز جزئیات پیرامون داستان این اثر تازه منتشر نشده است.

بخوانید :   از بسته گسترش‌دهنده The Elder Scrolls Online: Gold Road رونمایی شد

منبع: comicbook

نوشته قبلی
فیلم Superman جی. جی. آبرامز همچنان در دست ساخت است
نوشته بعدی
پر طرفدارترین بازی های پلی استیشن در سال 2023 مشخص شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست