چندان اعتقادی به سرویس‌ های اشتراکی گیمینگ نداریم

آقای کنچیرو یوشیدا (Kenichiro Yoshida)، مدیرعامل شرکت سونی در جریان سخرانی اخیر خود اعلام کرد چندان اعتقادی به سرویس‌ های اشتراکی گیمینگ ندارد، زیرا آمارها نشان می‌دهد بیشتر مخاطبان تا اتمام یک بازی به سراغ بازی بعدی نمی‌روند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از زمانی که شرکت مایکروسافت ابتدای نسل هشتم را با اختلاف به رقیب سنتی واگذار کرد و ناچار شد که روی بهع ارائه سرویس گیم پس بیاورد، شرایط برای آن‌ها دگرگون شد و توانستند میلیون‌ها مخاطب را به خرید اشتراک ترغیب کنند. تنو بالای بازی‌های موجود روی گیم پس و همچنین عرضه تمامی بازی‌های فرست پارتی ایکس باکس از همان روز اول روی این سرویس باعث شده بسیاری از مخاطبان پلی استیشن در حسرت داشتن سرویسی مشابه باشند و سران سونی برای بهبود کیفیت سرویس پلی استیشن پلاس تحت فشار قرار گیرند. با تمام این احوال رفتار سونی نشان داده که علاقه چندانی به تغییر سیاست‌های خود ندارد.

آقای کنچیرو یوشیدا (Kenichiro Yoshida)، مدیرعامل شرکت سونی اخیرا با بخش مدیریت سرمایه بانک مرکزی نروژ مصاحبه‌ای داشته است. در جریان این مصاحبه ایشاناعلام کرد چندان به سرویس‌ های اشتراکی گیمینگ اعتقادی ندارد و فکر نمی‌کند آن‌ها کاربرد مشابه‌ای با سرویس‌های استریمینگ فیلم داشته باشند، زیرا آمارها نشان می‌دهد بیشتر مخاطبان تنها یک بازی را تا انتها تجربه می‌کنند و سپس به سراغ بازی بعدی می‌روند. برای همین سونی در تلاش است که با PS Plus هم فرصت تجربه چند بازی رایگان را ایجاد کند و هم امکان تجربه آنلاین بازی‌ها را فراهم کند.

بخوانید :   کیلین مورفی همچنان به بازی در فیلم Peaky Blinders علاقه‌مند است

آقای یوشیدا در رابطه با نهایی شدن خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت نیز گفت رقابت سالم برای رشد و پویایی صنعت گیم نیاز است و آن‌ها به تلاش‌های خود مبنی بر ارائه بازی‌های مختلف و بیشتر کردن گزینه‌های مخاطبان ادامه می‌دهند.

نوشته قبلی
اطلاعات جدیدی از وضعیت فیلم Fast & Furious 11 منتشر شد
نوشته بعدی
انتقاد رایان گاسلینگ از نادیده گرفتن مارگو رابی و گرتا گرویگ توسط اسکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست