رفتار‌های ناهنجار در Call of Duty به لطف سیستم‌های مجازات ۵۰٪ کاهش یافته است

طبق آخرین گزارش‌ها، اکنون بازیکنان Call of Duty می‌توانند با آرامش خاطر بیشتری به تجربه‌ی بازی بپردازند.

در یک پست وبلاگ، اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) و استودیوهای وابسته به تفصیل در مورد سیستم مجازات Call of Duty صحبت کرده‌اند. مهم‌تر از همه، آن‌ها در مورد نتایج به دست آمده از استقرار یک سیستم نظارت بر چت خودکار که بازیکنان را به دلیل صحبت تهاجمی یا توهین‌آمیز در بازی سرزنش و مجازات می‌کند، صحبت کرده‌اند.

در پست وبلاگی که در callofduty.com منتشر شد، ادعا شده است که بیش از دو میلیون حساب کاربری به دلیل رفتار‌های نامناسب در بازی، بن شده‌اند. اکتیویژن همچنین تاکید کرد که از زمان انتشار Modern Warfare III، حدود ۵۰٪ کاهش در تعداد گزارش‌ها‌ی مربوط به چت‌های صوتی آزاردهنده ثبت شده است.

با وعده مقابله با رفتار‌های ناهنجار در Call of Duty، اکتیویژن توضیح داد که سیستم‌های تعدیل بیشتری در به‌روزسانی‌های آینده در راه هستند و مجازات‌های بیشتری نیز وجود خواهند داشت. این پست وبلاگی خود یک یادآوری به بازیکنان بود که هرگونه فعالیت مخرب را در هر بازی Call of Duty گزارش کنند، اما بازیکنان باید مراقب باشند زیرا یک قانون جدید وجود دارد که می‌گوید شما به دلیل گزارش‌های نادرست مجازات خواهید شد، اما هیچ آستانه‌ای برای مجازات مشخص نشده است.

بخوانید :   خداحافظی Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone با حالت DMZ
نوشته قبلی
جوکر فلوریدا اکنون فقط می‌خواهد در GTA 6 باشد
نوشته بعدی
لیست تروفی‌های Tekken 8 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست