متیو وان پایان فیلم Kingsman 3 را می‌داند

متیو وان به تازگی در مصاحبه خودش از وضعیت فیلم Kingsman 3 و شروع و پایان آن گفته است.

متیو وان در تلاش است تا بتواند سومین و آخرین فیلم از مجموعه فیلم‌های «کینگزمن» را به نگارش در بیاورد. این مجموعه فیلم با بازی کالین فرث در نقش جاسوسی برجسته به نام هری هارت و تارون اجرتون در نقش جانشین سرسخت وی به نام اگزی است.

حدود هفت سال از زمانی می‌گذرد که دومین فیلم از این مجموعه به روی پرده سینماها آمده و حالا متیو وان تلاش دارد تا هر چه زودتر این مجموعه فیلم را به روی پرده سینماها بازگرداند. فیلم «کینگزمن ۳» قرار است فصل جدیدی در این مجموعه را به ارمغان بیاورد، خصوصا پس از اتفاقاتی که در فیلم Kingsman: The Golden Circle رخ داد.

در پایان فیلم دوم سازمان کینگزمن در آستانه نابودی کامل قرار گرفت تا اینکه توسط سازمان استیتمن که سازمانی جاسوسی و آمریکایی است، نجات پیدا کرد و حالا نیز هری و اگزی به دنبال آن هستند تا هر طور که شده این خرابه را بازسازی کنند و آن را به وضعیت قبلی بازگردانند.

متیو وان در مصاحبه تازه خودش آشکار کرده که او ابتدا و انتهای فیلم سوم «کینگزمن» را مشخص کرده و تنها اکت دوم آن قرار است ایجاد و نوشته شود. او همچنین تأیید کرده که دوست دارد هر چه سریع‌تر این اثر سینمایی را بسازد چراکه گذر زمان باعث پیر شدن بازیگران می‌شود. او گفته:

برای فیلم «کینگزمن ۳» ما باید هر چه سریع‌تر آن را بسازیم تا قبل از اینکه کالین فرث و حتی تارون اجرتون بیش از اندازه پیر شوند و مناسب نقش‌های خود نباشند، آن را به روی پرده سینماها بیاوریم. پس فیلم سوم قطعا پایان رابطه آن‌ها خواهد بود. اکت اول و سوم فیلم نوشته شده و باید بیشتر روی اکت دوم کار شود. پس ما می‌دانیم که این فیلم چطور شروع و چطور به پایان می‌رسد.

منبع: collider

Shark GamerDaniallox😃
بخوانید :   ساخت فیلم I Am Legend 2 رسما توسط ویل اسمیت تایید شد
نوشته قبلی
بازی The Finals حدود ۸۳ درصد از بازیکنان خود را از دست داده است
نوشته بعدی
مبارزه بخش اصلی گیم پلی این بازی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست