اطلاعات جدیدی از ریبوت فرنچایز Kick-Ass منتشر شد

متیو وان کارگردان فیلم مشهور Kick-Ass، جزئیاتی از سیر داستانی این سه‌گانه را نیز با هواداران به اشتراک گذاشت.

سری فیلم‌های ابرقهرمانی-کمدی سیاه Kick-Ass بر اساس کمیک مشهوری به همین نام اثر مارک میلار و جان رومیتا جونیور توسعه یافته‌اند. فیلم اول در سال ۲۰۱۰ و با کارگردانی متیو وان منتشر شد که توانست نظر منتقدان را جلب کند و به محبوبیت گسترده‌ای در میان تماشاگران دست یابد. دنباله‌ی این اثر با عنوان Kick-Ass 2 در سال و به کارگردانی جف وادلو راهی سینماها شد؛ اما نتوانست موفقیت فیلم اول را تکرار کند.

در سال ۲۰۲۳ خالق فیلم اول، یعنی متیو وان از برنامه‌ریزی برای ریبوت این فرنچایز در قالب یک سه‌گانه خبر داد. به تازگی وی در گفتگویی جزئیات بیش‌تری از ریبوت سری فیلم‌های Kick-Ass را با هواداران به اشتراک گذاشته است. وی در این باره می‌گوید:

ما تقریباً نصف فیلمنامه را نوشته‌ایم و من می‌دانم احتمالاً این حرفم طرفداران را ناامید می‌کند؛ اما این اثر یک کلیشه خواهد بود که در ذهن من زاییده شده است. زمانی که ما فیلم اول را می‌ساختیم و در حال تولید فرمول جدیدی برای فیلم‌های ابرقهرمانی با رده‌ی سنی بزرگسال بودیم؛ هیچ‌کس هنوز از این ایده استفاده نکرده بود. این سه‌گانه ایده‌ی فیلم اصلی را به یک مرحله‌ی جدید و ارزشمند می‌رساند و من فکر می‌کنم این بهترین راه برای ساخت یک فیلم Kick Ass باشد.

سه‌گانه شامل فیلم School Fight، این فیلم که فعلاً آن را VRAM می‌نامیم و یک فیلم به نام Kick-Ass خواهد بود که همه با هم مرتبط هستند. زمانی که تولید VRAM به اتمام برسد؛ ما این پروژه را منتشر خواهیم کرد. اگر خوش‌شانس باشیم فیلم به جشنواره تورنتو و اگر نه به Sundance می‌رسد. امسال یا سال بعد، ترجیح می‌دهم زمان دقیقی را اعلام نکنم.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا ریبوت این فرنچایز به دست خالق اصلی، می‌تواند حیاتی دوباره برای این فرنچایز محبوب را رقم بزند؟

بخوانید :    بازی Wonder Woman یک عنوان لایو سرویس خواهد بود

منبع: اسکرین‌رنت

نوشته قبلی
سازنده The Callisto Protocol در حال ساخت یک بازی AAA جدید است
نوشته بعدی
فروش لانچ The Last of Us Part 2 Remastered دو برابر فروش پارت اول بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست