سازنده The Callisto Protocol در حال ساخت یک بازی جدید با Unreal Engine 5 است

یک آگهی شغلی نشان می‌دهد که استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance)، توسعه‌دهنده بازی The Callisto Protocol، یک پروژه جدید بزرگ در دست ساخت دارد.

استودیوی Striking Distance، طبق آگهی شغلی‌ای که به تازگی منتشر کرده، توسعه پروژه بعدی خود را آغاز کرده است. این استودیو در توییتر، شغلی را برای پست انیماتور اصلی گیم‌پلی فهرست کرده و در آن تأیید می‌کند که در حال کار روی یک بازی کاملاً جدید و اعلام‌نشده است. اطلاعات دیگری را نمی‌توان از فهرست مشاغل در مورد این پروژه به دست آورد، اگرچه بیان شده که این پروژه با استفاده از موتور Unreal Engine 5 در حال توسعه بوده و هدف آن «تجربه‌های پویا و جذاب، بین بازیکن و دشمن» است.

اولین پروژه استودیوی Striking Distance، عنوان ترسناک بقا The Callisto Protocol، در دسامبر ۲۰۲۲ منتشر شد. البته، بازی مذکور نتوانست مطابق انتظارات بفروشد و به دنبال آن استودیو با اخراج کارمندان خود رو‌به‌رو شد.

در ماه سپتامبر، Striking Distance تایید کرد که گلن اسکوفیلد (Glen Schofield)، یکی از بنیانگ‌ذاران و مدیر عاملان، شرکت را در میان تغییرات ترک می‌کند. سپس، استیو پاپوتسیس (Steve Papoutsis) جایگزین او شد.

بخوانید :   برق plc  چیست و چه کاربردی دارد؟
نوشته قبلی
تریلر جدید بازی Skull and Bones محتویات پس از عرضه آن را به نمایش می‌گذارد
نوشته بعدی
بازی بقا محور و معرفی نشده شرکت Blizzard Entertainment لغو شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست