بازی بقا محور و معرفی نشده شرکت Blizzard Entertainment لغو شده است

مت بوتی (Matt Booty)، رییس استودیوهای ایکس باکس و مدیر بخش محتوای بازی، می‌گوید برخی از توسعه‌دهندگانی که روی این بازی کار می‌کردند به پروژه‌های دیگر Blizzard منتقل خواهند شد.

مایکروسافت اعلام کرده است که ۱۹۰۰ شغل از حدود ۲۲۰۰۰ نفر در بخش گیمینگ خود را تعدیل می‌کند و این اخراج‌ها بر کارمندان اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzad)، ایکس باکس و بتسدا (Bethesda) تأثیر می‌گذارد. با توجه به گستردگی اخراج‌ها، احتمالاً میزان تاثیر کامل آن‌ها به طور سریع مشخص نمی‌شود، اما به نظر می‌رسد لغو بازی‌ها نیز در آن دخیل باشد.

طبق گزارش وبسایت The Verge، بازی بقا محور و معرفی نشده‌ی شرکت Blizzard Entertainment لغو شده است. مت بوتی، رئیس بخش محتوای بازی و استودیوهای مایکروسافت می‌گوید که این شرکت بعضی از افرادی را که روی بازی مذکور کار می‌کنند به یکی از چندین پروژه جدید بلیزارد که در مراحل اولیه توسعه دارد، منتقل خواهد کرد. با این حال، این احتمال وجود دارد که بسیاری از افرادی که روی این بازی کار می‌کردند، تحت تاثیر اخراج‌ها قرار بگیرند.

بازی بقا محور بلیزارد که بیش از ۶ سال در دست توسعه قرار داشته است، خبر ساخت آن در ژانویه ۲۰۲۲ توسط این شرکت تایید شد. طبق گزارش‌ها، ظاهراً Odyssey نام این بازی بوده و یک تجربه‌ی اول شخص با زیبایی شناسی افسانه‌ای را ارائه می‌داد.

در میان اخراج‌ها همچنین تایید شده است که مایک ایبارا (Mike Ybarra)، رییس Blizzard Entertainment، این شرکت را ترک می‌کند.


نظر شما در این باره چیست؟

بخوانید :   نقد و بررسی فیلم Pain Hustlers | کلاهبرداری شرکت دارویی
نوشته قبلی
سازنده The Callisto Protocol در حال ساخت یک بازی جدید با Unreal Engine 5 است
نوشته بعدی
رئیس و موسس بلیزارد این شرکت را ترک می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست