کارگردان‌های فصل دوم سریال The Last of Us مشخص شدند

فیلمبرداری فصل دوم سریال The Last of Us قرار است به زودی شروع شود و حالا نیز کارگردان‌های فصل دوم آن مشخص شدند.

سریال «آخرین بازمانده از ما» اقتباسی از بازی ویدیویی‌ای به همین نام از ناتی داگ است که در فصل اول خودش توانست عملکرد خوبی به جای بگذارد و حالا همه طرفداران و بینندگان مشتاقانه منتظر فصل دوم آن هستند که فیلمبرداری آن از ماه فوریه سال جاری شروع خواهد شد.

با نزدیک شدن به زمان شروع فیلمبرداری فصل دوم نیز کارگردان‌هایی که در این فصل فعالیت خواهند داشت نیز مشخص شدند. بنا بر گزارش‌ها، کارگردان برجسته مارک مایلود که جایزه امی بهترین کارگردانی برای ساخت قسمت Connor’s Wedding از فصل پایانی سریال Succession به دست آورده، کارگردانی قسمتی از فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» را برعهده دارد.

کارگردان فصل اول سریال Loki از دنیای سینمایی مارول یعنی کیت هرون نیز قرار است قسمتی از فصل دوم این سریال اقتباسی را کارگردانی کند. این در حالی است که شبکه اچ‌بی‌او برای فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» به سراغ کارگردان برنده جایزه امی استفن ویلیامز کارگردان سریال Watchmen و نینا لوپز کورا کارگردان سریال Perry Mason نیز رفته است.

علاوه بر این چهار نفر که در فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» سکان کارگردانی قسمت‌ها را در دست دارند، برخی از کارگردان‌های فصل اول همچون پیتر هوئر، کریگ مازن و نیل دراکمن نیز در فصل دوم وظیفه کارگردانی را برعهده خواهند داشت. این سریال ساخته نیل دراکمن و کریگ مازن است و خود آن‌ها داستان فصل دوم را نوشته‌اند.

بخوانید :   سی دی پراجکت علاقه‌ای ندارد توسط شرکت دیگری خریداری شود

فیلمبرداری فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» قرار است ماه آینده میلادی شروع شود و انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۵ میلادی روی سرویس آنلاین مکس و شبکه اچ‌بی‌او پخش شود.

منبع: comicbook

Haj_Hosseinامیرحسین‌طاهری
نوشته قبلی
کارگردان‌های فصل دوم سریال The Last of Us مشخص شدند
نوشته بعدی
بازی بقا محور شرکت بلیزارد به دلیل مشکلات موتور لغو شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست