فصل دوم سریال Halo ماجراجویی بزرگتر و جاه‌طلبانه‌تری خواهد داشت

حضور شورانر جدیدی برای فصل دوم سریال Halo سبب شده تا این فصل تازه ماجراجویی بزرگتر و جاه‌طلبانه‌تری داشته باشد.

حضور دیوید واینر به عنوان شورانر یا مدیر اجرایی فصل دوم سریال «هیلو» سبب شده تا این فصل تازه نسبت به فصل قبلی رویکردی جاه‌طلبانه‌تر و بزرگتر را در پیش بگیرد. این موضوع نیز توسط عوامل سازنده و بازیگران این اثر به خوبی منعکس شده و آشکار شده که فصل دوم مسیری مهیج و مطمئن‌تر را در پیش گرفته است.

پابلو شرایبر بازیگر سریال «هیلو» در مصاحبه‌ای به تفاوت‌های آشکار فصل دوم سریال نسبت به فصل اول اشاره کرده است. یکی از این تفاوت‌ها نیز ارتقا لوازم جانبی و اشیاء به کار رفته در این سریال است. در ادامه همراه با ما باشید تا با جزئیات بیشتری از فصل دوم سریال «هیلو» آشنا شوید.

حضور مدیر اجرایی جدید برای فصل دوم

نقد قسمت 8 سریال halo
سریال Halo

پابلو شرایبر با برخی از عناصر فصل اول مشکل داشت و نظرش در مورد آ‌ن‌ها مساعد نبود. با این حال، او احساس می‌کند که حضور مدیر اجرایی تازه برای فصل دوم سبب شده تا این فصل جدید رویکردی دقیق‌تر و بهتر در پیش بگیرد و نسبت به فصل اول اصالت و اعتبار بیشتری داشته باشد.

پابلو شرایبر همچنین در مصاحبه خودش در سر صحنه فیلمبرداری فصل دوم در بوداپست، آشکار کرده که دیوید واینر توانسته به خوبی دنیای فصل دوم سریال را ایجاد کند که مطمئنا مورد پسند بیننده‌ها قرار می‌گیرد. او همچنین باور دارد که بیننده‌هایی که فصل اول را ندیدند، می‌توانند از فصل دوم به تماشای آن بنشینند و همه چیز را متوجه شوند. با این حال، او هنوز همه را تشویق می‌کند تا قبل از فصل جدید فصل اول را ببینند.

بخوانید :   کار برای بازی‌های لایو سرویس جدید در سال ۲۰۲۴ سخت‌ خواهد بود

سکانس‌های طولانی‌تر در هر قسمت

قسمت ۶ سریال halo
سریال Halo

مدیر اجرایی فصل دوم سریال «هیلو» یعنی دیوید واینر در نظر داشته تا در هر قسمت برش و کات کمی وجود داشته باشد و سکانس‌ها طولانی‌تر باشند. با اینکه انجام این کار سخت است اما آن‌ها تلاش کردند تا صحنه‌ها را به خوبی در کنار هم بچینند تا سکانس‌های طولانی و بدون پرشی ایجاد کنند.

بنابر گفته‌های عوامل سازنده فصل دوم سریال، قسمت چهارم این فصل تازه پر از سکانس‌های اکشن جذاب و مهیجی است که مطمئنا همه را به وجد می‌آورند. آن‌ها تلاش کردند تا اتفاقات این قسمت را به نحوی تنظیم کنند که بیننده بتواند به خوبی هیجان و تنش را احساس کند و اتفاقات تداوم متناسبی داشته باشند.

مستر چیف در فصل دوم هم کلاهش را بر می‌دارد

پابلو شرایبر همچنین بیان کرده که در فصل دوم سریال نیز شخصیت مستر چیف کلاه از سرش بر می‌دارد و با وجود اینکه انتقادهای بسیار زیادی نسبت به این موضوع وجود داشت اما او بار دیگر تأکید کرده که انجام این کار برای داستان و نشان دادن هویت مسترچیف و جان ضروری است.

تجهیزات بهتر فصل دوم

فصل دوم سریال halo
فصل دوم سریال Halo

عوامل سازنده فصل دوم سریال «هیلو» تصمیم گرفتند تا تجهیزات، زره‌ها و اسلحه‌های این فصل را نسبت به فصل قبلی ارتقا بدهند و بهتر کنند تا این موارد کاربردی‌تر و دقیق‌تر باشند. آن‌ها سعی کردند تا این اسلحه‌ها را به نحوی بسازند که همانند بازی باشند تا اصالت بیشتری به قسمت‌های فصل دوم بدهند.

پخش فصل دوم سریال «هیلو» از تاریخ ۸ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی (پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲) از سرویس آنلاین پارامونت پلاس شروع خواهد شد.

بخوانید :   نقد سریال Secret Invasion | تهاجم مخفی

منبع: comicbook

نوشته قبلی
ویدیوی تازه قسمت پنجم انیمیشن سریالی Hazbin Hotel با حضور لوسیفر
نوشته بعدی
مایکروسافت عرضه فیزیکی بازی‌ها را متوقف می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست