ظاهرا نینتندو سوییچ ۲ دارای صفحه نمایش ۸ اینچی خواهد بود

ادعا شده است که نینتندو سوییچ ۲، صفحه نمایش ال سی دی ۸ اینچی دارد و در سال جاری عرضه خواهد شد.

به گزارش بلومبرگ، هیروشی هایاسه (Hiroshi Hayase)، تحلیلگر ژاپنی از رسانه‌ی Omida، می‌گوید کنسول بعدی نینتندو، دلیل اصلی دو برابر شدن محموله‌ها در نمایشگرهای سرگرمی در سال ۲۰۲۴ خواهد بود. به گفته بلومبرگ، هایاسه تحلیلگری است که بر نمایشگرهای کوچک و متوسط ​​تمرکز دارد و پیش‌بینی‌های سالانه محموله‌های آن‌ها را بر اساس بررسی با شرکت‌های زنجیره‌ای انجام می‌دهد.

از این رو، هایاسه در موقعیت خوبی قرار دارد تا از بازار نمایشگرها اطلاعات داشته باشد و به ادعای او اعتبار بیشتری می‌بخشد. اگر ادعای صفحه نمایش ۸ اینچی صحت داشته باشد، به این معنی است که جانشین سوییچ، بزرگترین نمایشگر نینتندو را تاکنون خواهد داشت.

سوییچ استاندارد، دارای یک نمایشگر LCD، با اندازه صفحه نمایش ۶.۲ اینچ است، در حالی که سوییچ اولد (Switch OLED) دارای یک صفحه نمایش اولد ۷ اینچی است (صفحه نمایش Switch Lite کوچکتر بوده و ۵.۵ اینچ است).

اگرچه این شرکت هنوز به صورت عمومی اظهار نظر نکرده است، اما انتظار می‌رود جانشین نینتندو سوییچ امسال عرضه شود. علاوه بر این، VGC تابستان گذشته گزارش داد که کیت‌های توسعه «سوییچ ۲» در دست استودیوهای شریک کلیدی است و انتظار می‌رود در اواخر سال ۲۰۲۴ عرضه شود.

دو منبعی که VGC در آن زمان با آن‌ها صحبت کرد، بیان کردند که این کنسول می‌تواند با صفحه نمایش LCD به جای OLED عرضه شود تا هزینه‌ها را کاهش دهد، به‌ویژه با توجه به افزایش فضای ذخیره‌سازی مورد نیاز برای بازی‌های با کیفیت بالاتر.

سرکان توتو (Serkan Toto)، مدیرعامل شرکت مشاوره صنعت بازی کنتان گیمز (Kantan Games) مستقر در توکیو، اخیراً پیش‌بینی کرده که کنسول جدید می‌تواند با قیمت ۴۰۰ دلار، ۱۰۰ دلار بیشتر از سوییچ عرضه شود و این احتمال وجود دارد که بازی‌های آن بتوانند قیمت ۷۰ دلاری داشته باشند.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *