بازی Cyberpunk 2077 هفته آینده پچ جدیدی دریافت خواهد کرد

این پچ متداول‌ترین مشکلات گزارش شده توسط بازیکنان، از جمله انیمیشن‌های Finisher را رفع می‌کند و جزئیات بیشتری به‌زودی ارائه می‌شود.

در حالی که بسیاری از اعضای تیم سازنده‌ی Cyberpunk 2077 حالا تمرکز خود را روی ساخت دنباله‌ی آن معطوف کرده‌اند، اما سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) همچنان به پشتیبانی از این بازی ادامه می‌دهد. این توسعه‌دهنده با انتشار پستی در توییتر تایید کرد که یک پچ جدید هفته آینده منتشر می‌شود که شایع‌ترین مشکلات گزارش‌ شده توسط بازیکنان، مانند انیمیشن‌های Finisher را برطرف می‌کند.

اطلاعات بیشتر در این خصوص در هفته آینده ارائه خواهد شد، اما سی‌دی پراجکت رد فاش کرد که در حال بررسی مشکلاتی مانند Auto Fixers در بسته الحاقی Phantom Liberty است. به‌روزرسانی ۲.۰ آخرین به‌روزرسانی محتوای اصلی برای Cyberpunk 2077 بود که قبل از بسته گسترش‌دهنده و با بهبودهای اساسی شامل نرم‌افزارهای سایبری و موارد دیگر و در عین حال افزودن مبارزه با استفاده از وسایل نقلیه و یک سیستم پلیس اصلاح‌ شده ارائه شد. به‌روزرسانی ۲.۱ بازی Cyberpunk 2077 نیز چندی پیش منتشر شد که سیستم مترو را به این اثر نقش‌آفرینی اضافه کرد.

بخوانید :   اشاره صداپیشه آلبرت وسکر به ساخت بازی جدید Resident Evil
نوشته قبلی
زمان شروع بتای عمومی Skull and Bones مشخص شد
نوشته بعدی
رسانه‌ها هنوز کد بررسی Suicide Squad را دریافت نکرده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست