رسانه‌ها هنوز کد بررسی Suicide Squad را دریافت نکرده‌اند

اخبار منتشره حاکی از آن است که رسانه‌های صنعت ویدیو گیم هنوز کدهای بررسی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را دریافت نکرده‌اند.

نکات برجسته

  • عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League دسترسی زودهنگام خود را از تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۲۴ (۱۰ بهمن ۱۴۰۲) آغاز می‌کند.
  • چهار روز قبل از شروع دسترسی زودهنگام، گزارش شده است که کدهای بررسی بازی برای منتقدان ارسال نشده‌اند.
  • به نظر می‌رسد راکستدی (Rocksteady) امیدوار است بررسی‌ها را به تعویق بیندازد تا از منفی بودن نقدها در زمان انتشار بازی جلوگیری کند.

کمتر از یک هفته تا عرضه Suicide Squad: Kill the Justice League باقی مانده است. دسترسی زودهنگام این محصول از تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۲۴ (۱۰ بهمن ۱۴۰۲) آغاز می‌شود، اما فضای فعلی پیرامون آن فضای سردرگمی و تردید است.

پس از موجی از پیش‌نمایش‌های ناامیدکننده و واکنش‌های منفی مطبوعات، به نظر می‌رسد راکستدی کدهای بررسی بازی را برای جلوگیری از آسیب بیشتر پنهان کرده است. بر اساس گزارش‌ها، چهار روز قبل از عرضه محصول، مطبوعات هنوز کدهای بررسی را دریافت نکرده‌اند.

چرا مهم است: کدهای بررسی معمولاً حداقل ۷ تا ۱۰ روز قبل از انتشار بازی برای رسانه‌ها ارسال می‌شوند تا زمان کافی برای برای درک بازی و بررسی‌های سنجیده فراهم شود.

رسانه‌ها هنوز کد بررسی suicide squad را دریافت نکرده‌اند

بر اساس یک گزارش، اکثر نشریات بزرگ ادعا می‌کنند که هیچ کد یا نسخه‌ای از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را در دست ندارند. این موضوع را افشاگر معروف، جف گراب (Jeff Grubb) نیز تایید کرد که در یکی از توییت‌های اخیر خود، اظهار نظر مشابه‌ای داشت. حدس زده می‌شود که هدف از این حرکت، مقابله با وضعیت فعلی پیرامون عرضه آتی آن باشد.

بخوانید :   تاریخ آغاز فیلم‌برداری دومین اسپین‌آف بازی تاج و تخت مشخص شد

به همین ترتیب، شرکت برادران وارنر (Warner Bros) اکنون امیدوار است که بررسی‌ها را تا آنجا که ممکن است به تاخیر بیندازد. اگر کدهای بررسی دیرتر از حد معمول ارسال شوند، بعید است که اکثر رسانه‌ها امتیاز خود را قبل از عرضه بازی منتشر کنند.

این به ناشر زمان کافی می‌دهد تا از پیش‌سفارش‌ها و خریدهای زودهنگام در میان سردرگمی خریدارانی که معمولاً منتظر نظرات و امتیازات بررسی هستند، مطمئن شود. در جای دیگر، راکستدی اخیرا بازگشت جوکر (Joker) را تأیید کرده است و به این دلیل که او قبلاً در بازی Batman Arkham City از سه‌گانه Arkham از بین رفته بود، برداشت دیگری از این شخصیت به عمل خواهد آمد.

وضعیت کنونی در نهایت می‌تواند آسیب بیشتری به Suicide Squad: Kill the Justice League وارد کند. عموم مردم هرگز علاقه زیادی به متوسل شدن ناشران و توسعه‌دهندگان به چنین تاکتیک‌هایی ندارند، بنابراین نتیجه ممکن است آنطور که شرکت برادران وارنر امیدوار است، مطلوب پیش نرود.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نوشته قبلی
بازی Cyberpunk 2077 هفته آینده پچ جدیدی دریافت خواهد کرد
نوشته بعدی
مستند ساخت The Last of Us Part 2 هفته آینده پخش خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست