تاریخ انتشار بتای عمومی Skull and Bones اعلام شد

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) اعلام کرده است، نسخه بتای عمومی بازی Skull and Bones، از تاریخ ۷ تا ۱۱ فوریه (۱۸ تا ۲۲ بهمن)، روی پلتفرم‌های PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس بازیکنان خواهد بود.

پس از سال‌ها تاخیر، سرانجام کمتر از یک ماه تا عرضه عنوان Skull and Bones زمان باقی مانده است و در آستانه انتشار، یوبیسافت به طرفداران اجازه می‌دهد تا این اثر را قبل از خرید نسخه کامل، امتحان کنند. بازیکنان می‌توانند در نسخه بتا، جزیره سرخ، سواحل آفریقا، دریاهای آزاد و هند شرقی را کاوش کنند. همچنین، تمامی پیشرفت‌ها به بازی نهایی منتقل خواهند شد. افراد علاقه‌مند به تست بتا می‌توانند از تاریخ ۶ فوریه (۱۷ بهمن) فایل‌های بازی را پریلود کنند.

ساحل آفریقا به عنوان منطقه شروع بازی، شامل جزیره قرمز نیز خواهد شد، جایی که لانه دزدان دریایی Sainte-Anne را خواهید یافت. در این مکان مرکزی، بازیکنان می‌توانند با افراد دیگری که بازی را انجام می‌دهند، تعامل داشته باشند. اسلحه، کشتی و تجهیزات، ذخیره غارت‌ها، تعمیر کشتی، فروش اقلام و موارد دیگر، در این محل انجام خواهند شد.

در حالی که سواحل آفریقا و جزیره سرخ هر دو در بتای عمومی Skull and Bones ماه دسامبر گنجانده شدند، بتای عمومی آینده همچنین به بازیکنان امکان می‌دهد، دریاهای آزاد را کاوش کنند و به منطقه جدیدی به هند شرقی بپیوندند؛ جایی که لانه دزدان دریایی منطقه Telok Penjarah را رویت خواهند کرد.

Skull and Bones در تاریخ ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن) امسال برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می‌شود.

بخوانید :   رونمایی از شخصیت ویکتور شوالیه در Tekken 8 با انتشار تریلر جدید بازی
نوشته قبلی
لیست تروفی‌های Alone in the Dark منتشر شد
نوشته بعدی
بازی Hogwarts Legacy بیش از 24 میلیون نسخه فروخته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست