بازی The Last of Us Part 2 در ابتدا پایان متفاوتی داشت

The Last of Us Part 2 یکی از حاشیه‌سازترین و بهترین بازی های تاریخ محسوب می‌شود که به نظر می‌رسد قرار بود پایان متفاوتی باشد.

قبل از هرچیزی باید به این نکته اشاره کنیم که این خبر پایان داستان بازی لست آو آس ۲ را اسپویل می‌کند. نیل دراکمن در صحبت‌های اخیر خود اشاره کرده است که در ابتدا پایان متفاوتی را برای بازی The Last of Us Part II انتخاب و طراحی کرده بودند. در واقع الی قرار بود که به شکل بدی ابی را بکشد و او را در آب خفه کند. 


مطلب پیشنهادی:نقد سریال The Last of Us | قسمت سوم«زمان بسیار طولانی»
نقد سریال The Last of Us | قسمت سوم

با این وجود استودیو می‌دانست که خود جوئل هم راضی نبود که ابی به دست الی کشته شود. جوئل می‌دانست مرگش اجتناب ناپذیر است و به خاطر تمام کارهایی که در طول سفر خود با مردم بی‌گناه کرده بود، این واقعیت را پذیرفته بود. از طرف دیگر ابی پس از کشتن وحشیانه جوئل در شروع بازی The Last of Us 2، به الی و دینا ترحم کرد و شخصیت خود را تغییر داده بود.

بازی The Last of Us Part 2

استودیو ناتی داگ تصمیم گرفت که بهتر است الی نیز چنین مسیری را طی کند تا به رستگاری نزدیک‌تر باشد. در پایان اول سرنوشت دست الی نیز متفاوت بود و قرار نبود انگشتان خود را از دست دهد. البته ناتی داگ قصد داشت که الی حتما یک عضوش را از دست دهد، اما روشی اول آن‌ها با اتفاقات رخ داد ه در نسخه نهایی متفاوت بود.

یکی از ایده‌ها برای انجام این کار، به سادگی حمله پدر و مادر یک NPC که به دست الی کشته شده بود، در شهری نزدیک به پایان به او بود. این یک اقدام خشونت آمیز غیرمنتظره می‌توانست نشان دهد که چرخه خشونت تا چه حد عمیق شده و گسترش یافته است.

بخوانید :   بسته الحاقی بازی Fallout 4 با تاخیر عرضه می شود


مطلب پیشنهادی:بررسی کنسول پلی استیشن ۵ اسلیمپلی استیشن اسلیم عرضه شد!
بررسی کنسول پلی استیشن ۵ اسلیم


چالش‌های بازی‌سازی در ایران با سازنده بازی ایرانی Nobody’s Left | ویجی کست

بازی The Last of Us Part 2 در ابتدا پایان متفاوتی داشت - ویجیاتو

نوشته قبلی
نقشه بتای بازی Skull and Bones گسترده خواهد بود
نوشته بعدی
استودیو Pocket Pair، سازنده Palworld روی بازی جدیدی کار می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست