جدال راسل کرو با از دست دادن حافظه در تریلر فیلم Sleeping Dogs

فیلم Sleeping Dogs اثری تازه با بازی راسل کرو به شمار می‌رود که در آن او باید با از دست دادن حافظه‌اش دست و پنجه نرم کند.

راسل کرو از جمله بازیگران برجسته و سرشناس به شمار می‌رود که قرار است با فیلم معمایی و جنایی فیلم Sleeping Dogs در ماه مارس سال جاری میلادی به روی پرده سینماها بیاید. تولید این اثر سینمایی در سال گذشته میلادی به اتمام رسیده و حالا نیز اولین تریلر رسمی از آن منتشر شده است.

تریلر تازه منتشر شده برای فیلم Sleeping Dogs که از لینک زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید، دو کارآگاه جنایی با بازی راسل کرو و همچنین تامی فلاناگان را نشان می‌دهد. حل معمای قتل به خودی خودش بسیار دشوار است و مطمئنا دست و پنجه نرم کردن با از دست دادن حافظه نیز این کار را بسیار دشوارتر می‌کند.

در این اثر سینمایی، راسل کرو نقش کارآگاهی به نام روی فریمن را بازی می‌کند که درمانی را برای آلزایمر پیشرفته خودش دریافت می‌کند و پس از آن نیز وظیفه پیدا می‌کند تا یک پرونده قتل وحشیانه از گذشته خودش را بار دیگر مورد بررسی قرار بدهد. در حالی که او با حافظه خودش جدال دارد، برای حل دوباره این پرونده از همکار قدیمی‌اش کمک می‌گیرد.

این اثر سینمایی اقتباسی سینمایی بر اساس کتاب The Book of Mirrors نوشته ای او چیروویچی است که در سال ۲۰۱۷ میلادی به چاپ رسیده بود. فیلمبرداری این اثر در استرالیا انجام شده و آدام کوپر نیز کارگردانی آن را در دست داشته است. فیلم‌نامه فیلم را نیز خود آدام کوپر و بیل کالیج قلم زده‌اند. این فیلم در تاریخ ۲۲ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۳ فروردین ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران می‌شود.

بخوانید :   تریلر تازه سریال The Walking Dead: The Ones Who Live

منبع: collider

نوشته قبلی
Kill the Justice League مشخص شد
نوشته بعدی
بازی Hogwarts Legacy بیش از ۲۶ میلیون نسخه فروخته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست