The Masquerade – Bloodlines 2 وجود دارد

راه‌های متنوعی برای به پایان رساندن بازی دارید

اگر شما هم از مخاطبان بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 هستید، اطلاعات خوبی از سیستم گیم‌پلی برایتان وجود دارد.


مطلب پیشنهادی:بررسی پلی استیشن پورتالپورتالی به بازی‌های پلی استیشن!
بررسی پلی استیشن پورتال

استودیوی بازی‌سازی چاینیز روم (The Chinese Room) اطلاعات جدیدی را از بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 منتشر کرده است که در مورد سیستم مبارزه‌ بازی صحبت می‌کند. مدیر خلاق این پروژه یعنی الکس اسکیدمور (Alex Skidmore) می‌گوید که هدف تیم سازنده این است که تجربه‌ای اکشن ایجاد کند که بتواند با عناوین مدرن رقابت کند. برای این منظور، بازیکنان می‌توانند انتظار سه سبک گیم پلی را داشته باشند: استراتژیک استاکر (Strategic Stalker)، اکشن برالر (Action Brawler) و سبک ماجراجویی روایی (Narrative Adventure).

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

در بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 سبک استاتژیک استاکر برای کسانی است که از محصولاتی چون Dishonored یا المان‌های مخفی کاری در Fallout یا The Elder Scrolls لذت می برند. این سبک روی حرکات مخفیانه و عنصر غافلگیری تمرکز دارد؛ چراکه شما به طور مخفیانه می‌توانید دشمنان را شناسایی کرده یا از کشتن سریع استفاده کنید.

سبک اکشن برالر برای کسانی است که نبردهای از نزدیک و شخصی را ترجیح می‌دهند؛ یعنی همان سیستم مبارزه‌ای که در عناوینی چون God of War، Elden Ring و Middle-earth: Shadow of Mordor استفاده شده است. به همین خاطر دسترسی آزاد به نحوه مبارزاه با دشمنان را دارید.

در نهایت سبک ماجراجویی روایی در این بازی برای کسانی است که ترجیح می‌دهند روی داستان تمرکز کنند و کار خاصی با سیستم مبارزه‌ای ندارند. البته برای این بخش جزئیات زیادی وجود ندارد، اما هدف آن ارائه نبردهای هیجان‌انگیز بدون درگیر کردن زیاد مخاطب با سیستم جنگی است. برای مطالعه آخرین اخبار، وب سایت گیمرسه را دنبال کنید.

بخوانید :   نویسنده Dead Space 3 دوست دارد آن را بازسازی کند

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را پیرامون این موضوع با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.


مطلب پیشنهادی:راهنمای تروفی‌های بازی Marvel’s Spider-Man 2چطور تروفی پلاتینیوم بازی اسپایدرمن ۲ را به دست آوریم؟
راهنمای تروفی‌های بازی Marvel’s Spider-Man 2


تجربه دوباره یک شاهکار | بررسی TLOU Part 2 Remastered

ساخت سریال لایو اکشن The Final Fantasy 14 کنسل شد - ویجیاتو

نوشته قبلی
آپدیت ۱.۶ بازی Stardew Valley بزرگ‌تر از چیزی است که در ابتدا قرار بود باشد
نوشته بعدی
Mortal Kombat 1 بیش از ۳ میلیون نسخه فروخته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست