تریلر بازی Assassin’s Creed Red احتمالا به زودی منتشر خواهد شد

به نظر می‌رسد که یوبیسافت (Ubisoft) با ارائه شواهد بیشتری از انتشار بازی Assassin’s Creed Red در سال ۲۰۲۴، شروع به ضبط تریلرها و ویدیوهای گیم‌پلی کرده است.

انتظار می‌رود بازی Assassin’s Creed Red در نهایت امسال عرضه شود. طبق آخرین یافته‌های کاربران در توییتر، پروفایل لینکدین توسعه‌دهنده شرکت یوبیسافت، فیلیپ بلمار-فریزر (Philippe Bellemare-Fraser) تایید می‌کند که ضبط تریلرهای Assassin’s Creed Red از سپتامبر ۲۰۲۳ آغاز شده و تایید می‌کند که او در حال ضبط ویدیوهای تبلیغاتی گیم‌پلی، تریلرها، راهنماها و غیره است.

یوبیسافت حدود ۵ ماه می‌شود که مشغول آماده‌سازی بازاریابی بوده است. بنابراین، یک رونمایی رسمی، چه از طریق ویدیوی گیم‌پلی کامل یا یک تریلر سینماتیک، می‌تواند بسیار نزدیک‌تر از حد انتظار باشد. در حالی که یک پست قبلی لینکدین از یوبیسافت، قبلاً به انتشار بازی در سال ۲۰۲۴ اشاره کرده بود، این اطلاعات شواهد بیشتری برای عرضه بازی در سال جاری ارائه می‌دهند.

طبق اطلاعات لو رفته، Assassin’s Creed Red دو شخصیت قابل بازی را که این بار در کشور ژاپن جریان دارد، در بر می‌گیرد. یاسوکه به عنوان یک شخصیت سامورایی مرد، همراه با یک شینوبی زن، در قالب یک گیم‌پلیRPG عمل خواهند کرد. همچنین، انتظار می‌رود این بازی با نقشه بزرگ‌تری نسبت به Assassin’s Creed Valhalla عرضه شود که جاه‌طلبانه‌ترین برداشت را از فرمول RPG به نمایش می‌گذارد.

طبق گزارش‌ها، عنوان Assassin’s Creed Red یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاری‌های یوبیسافت است. به طور مشابه، انتظار می‌رود که این شرکت تمام تلاش خود را برای بازاریابی انجام دهد و بودجه قابل توجه‌ای را به تبلیغات اختصاص دهد.

بخوانید :   بازی Palworld توانسته طی ۸ ساعت ۱ میلیون نسخه فروش داشته باشد
نوشته قبلی
کنسول PS5 طی 6 ماه 3 میلیارد دلار درآمدزایی کرده است
نوشته بعدی
برادران وارنر فعلاً برنامه‌ای برای ساخت بازی Superman ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست