The Lost Crown شناخته شد

استودیوی Ubisoft Montpellier آماری را از بازی Prince of Persia: The Lost Crown به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد کیانا ملکه جنگل سخت‌ترین رئیس بازی است و اکثر بازیکنان به طور متوسط هفت بار برای شکست دادن او تلاش می‌کنند.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Hi-Fi Rushاستانداردی تازه برای مایکروسافت
بررسی بازی Hi-Fi Rush

سری بازی شاهزاده ایرانی در صنعت بازی‌های ویدیویی به سختی خاصی معروف نیست. مطمئناً، لحظات چالش برانگیزی وجود دارد، اما در مجموع، عبور از آن در یک قسمت از گیم‌پلی بسیار آسان است؛ به خصوص موقعی که بتوانید زمان را به نفع اکثر اشتباهات خود معکوس کنید. Prince of Persia: The Lost Crown رویکرد متفاوتی را به‌خاطر داشتن دوران و باس فایت‌های سخت در پیش می‌گیرد که امروز آمارهای جالبی از آن به دست آمده است.

Prince of Persia: The Lost Crown

تک تک نبردهای مربوط به باس فایت‌ها در بازی Prince of Persia: The Lost Crown به عنوان آزمونی عمل می‌کند تا همه چیزهایی را که تا آن زمان (زمان رسیدن به باس فایت‌ها) یاد گرفته‌اید، چه قدرت‌های زمانی و چه موارد دیگر، آزمایش کند. اگرچه همه آنها بسیار چالش برانگیزتر از آن چیزی هستند که از یک بازی از مجموعه شاهزاده ایرانی انتظار دارید، اما به نظر می‌رسد یکی از آن باس فایت‌ها بیشترین دردسر را برای بازیکنان ایجاد کرده و نامش Kiana the Forest Queen است.

در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق)، حساب رسمی Prince of Persia نظرسنجی را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد، به طور متوسط، بازیکنان برای شکست دادن کیانا هفت بار تلاش کرده اند که همین موضوع او را به سخت‌ترین باس فایت بازی تبدیل می‌کند. سپس در این نظرسنجی از بازیکنان پرسیده شد که چند بار طول کشید تا او را شکست ۳۳ درصد از نظردهندگان گزینه «تلاش زیاد برای شکست دادن» را انتخاب کردند که بیشتر گزینه رأی آورده شده محسوب می‌شود. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار، وب سایت گیمرسه را حتما دنبال کنید.

بخوانید :   تقریبا نیمی از اعضای سی‌دی پراجکت حالا روی بازی ویچر ۴ کار می‌کنند

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.


مطلب پیشنهادی:برای بازی کردن چه مقدار حافظه ویدئویی یا VRAM نیاز داریم؟از حافظه ویدئویی کارت گرافیک غافل نشوید
برای بازی کردن چه مقدار حافظه ویدئویی یا VRAM نیاز داریم؟


چالش‌های بازی‌سازی در ایران با سازنده بازی ایرانی Nobody’s Left | ویجی کست

استودیو Pocket Pair، سازنده Palworld روی بازی جدیدی کار می‌کند - ویجیاتو

نوشته قبلی
شایعه: جان دیوید واشنگتن نقش کانگ را در دنیای سینمایی مارول بازی می‌کند
نوشته بعدی
سرورهای بازی Warhaven از آوریل ۲۰۲۴ خاموش خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست