Suicide Squad برای پلیر به مانند یک تعهد دائمی و تمام وقت نخواهد بود

راکستدی (Rocksteady) می‌گوید که Suicide Squad: Kill the Justice League برای بلعیدن کل زندگی شما طراحی نشده است و قرار نیست مانند یک کار تمام وقت از شما زمان ببرد.

در یک مصاحبه، Axel Rydby، طراح بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، گفت:

همه ما عاشق بازی کردن هستیم، اما زندگی شخصی خود را نیز داریم که باید به آن رسیدگی کنیم. من برای مدت بسیار طولانی منتظر بودم تا یک توسعه‌دهنده (خصوصاً استودیویی AAA) این حقیقت را بگوید. بازی‌های مستقل در این زمینه مقصر نیستند. من یک کار تمام وقت دارم، تمام تلاشم را می‌کنم که تا ورزش منظم داشته باشم، گربه‌هایی دارم که با آن‌ها سرگرم می‌شوم و روابطی دارم که باید به آنها رسیدگی کنم و دیگر اَشکال سرگرمی که برای لذت در طول اوقات فراغت خود انجام می‌دهم.
من شخص پر مشغله‌ای نیستم، اما وقتی باید به میزان میانگین یک فرد بزرگسال کار کنید، واقعاً سخت است که وقتی برای بیش از چند بازی بزرگ در سال پیدا کنید، در حالی که همه آنها به زمانی زیادی برای تکمیل نیاز دارند. این به معنای از دست دادن برخی از بازی‌های عالی است که بسیار بد است. من عاشق بازی Like a Dragon: Infinite Wealth هستم، اما این طولانی‌ترین بازی Yakuza به حساب می‌آید و Final Fantasy 7: Rebirth تا چند هفته دیگر عرضه می‌شود، و همین طور Persona 3 Reload و، اوه، Suicide Squad: Kill the Justice League را نباید فراموش کرد.

رایدبی ادامه داد:

این بخش بزرگی از فلسفه طراحی ما در ساخت بازی بوده است. ما نمی‌خواهیم که بازی شبیه یک کار تمام وقت باشد یا بازی‌ای باشد که در آن باید برای دیدن همه محتوای پیشنهادی قید چیزهای زیادی را در زندگی خود بزنید یا اگر نتوانید صدها ساعت بازی کنید، احساس عدم پیشرفت در بازی به شما دست دهد. ما می‌خواهیم این بازی سخاوتمندانه باشد، هم با وقت شما و هم با تمام ویژگی‌هایی که ارائه می‌دهیم.

از بسیاری جهات، این گفته‌ها شبیه بیانات قبلی بلیزارد است، که در آن رهبران  Diablo IV می‌گفتند زمانی که دیگر کاری برای انجام در بازی نیست، «کمی استراحت کنید و چیز دیگری بازی کنید». هر چند باید از این رویکرد قدردانی کرد، اما این بازی کسانی که زمان کافی برای انجام همه امور در آن ندارند را در نظر نگرفته است.

بخوانید :   مایکروسافت به طور جدی روی یک فروشگاه موبایل ایکس باکس کار می‌کند

Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ ۲ فوریه (۱۳ بهمن) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه می‌شود.

نوشته قبلی
شخصی در یوتیوب طی ۳۵ ساعت داستان و Lore بازی Elden Ring را توضیح داده است
نوشته بعدی
گیم‌پلی بازی لغو شده Call of Duty: Future Warfare فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست