اولین تصاویر از شخصیت White Tiger لو رفت

عکس‌های جدیدی در حین فیلمبرداری سریال Daredevil: Born Again گرفته شده که در آن می‌توان شخصیت White Tiger برای اولین بار مشاهده کرد.

تصاویر گرفته شده از صحنه فیلمبرداری این سریال در نیویورک می‌باشد که این شخصیت را در لباس مخصوص خود نشان می‌دهد. افراد متفاوتی نقش شخصیت White Tiger را در کمیک‌های مارول داشتند اما با توجه به تصاویر، بنظر می‌آید در Daredevil: Born Again ما با نسخه هکتور آیالای این شخصیت مواجه هستیم که برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا خواهد کرد.

تصاویر جدید حضور جنا اورتگا در نقش White Tiger را به طور نصفه و نیمه‌ای تایید می‌کند و عده‌ای معتقدند که این شخصیت می‌تواند یکی از زنانی مثل آنجلا دل تورو یا آوا آیالا باشد که نام این شخصیت را به دوش می‌کشند.

این تصاویر نشان می‌دهد که هکتور آیالا اولین White Tiger است البته به این معنی نیست که افراد دیگری نمی‌توانند به عنوان این شخصیت حضور پیدا کنند. همچنین این احتمال وجود دارد که در نسخه اولیه فیلمنامه، اورتگا در این نقش باشد اما با توجه به عوض شدن نویسنده ارشد سریال و تغییرات داستان ممکن است این مسئله تغییر کرده باشد.

تاریخ پخش دقیقی هنوز برای سریال Daredevil: Born Again معرفی نشده اما احتمال می‌رود که در اوایل سال ۲۰۲۵ از Disney+ منتشر شود.

منبع: thedirect

بخوانید :   پیکسار به دنبال ساخت پروژه دیگری از Cars است
نوشته قبلی
بازی Concord به‌زودی یک رونمایی کامل خواهد داشت
نوشته بعدی
بازی Payday 3 کمتر از ۲۵۰ بازیکن همزمان در استیم دارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست