اگر God of War Remake با آنریل انجین ۵ ساخته شود –

طرفداران فرنچایز God of War، دست به انتشار تریلری زدند که اولین بازی از این فرنچایز را با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 بازسازی می‌کند.

شایعات اخیر ادعا می‌کنند که یک مجموعه ریمستر شده از God of War وجود خواهد داشت. بر این اساس، یکی از طرفداران این فرنچایز تصمیم گرفته تا این پروژه احتمالی را یک سطح جلوتر ببرد. برای انجام این کار، او با استفاده از Unreal Engine 5، یک تریلر چشمگیر ساخته که نشان می‌دهد، بازسازی فرضی از اولین بازی در این حماسه چگونه خواهد بود.

کانال یوتیوب TeaserPlay، ویدیویی را به اشتراک گذاشت که طرفداران پلی استیشن را شگفت زده کرد. در واقع، این یک پروژه جالب را نشان می‌دهد که کریتوس و مکان‌های مختلف را با معابد یونانی در Unreal Engine 5 بازسازی می‌کند. نتیجه کار شگفت انگیز است، زیرا این پروژه از فناوری‌های موتور Epic Games بهره می‌برد. جزئیات مناظر، نورپردازی و مدل‌سازی شخصیت، به لطف استفاده از ری‌تریسینگ بسیار خوب به نظر می‌رسند.

سازنده توضیح داد که این فقط یک تریلر مفهومی و نمادین است و قصد ندارد سه‌گانه فرنچایز را به طور کامل یا چیزی شبیه به آن بازسازی کند. همچنین، برخی از طرفداران این فرنچایز بر این باورند که پلی استیشن و سانتا مونیکا باید رفتاری مشابه با اولین بازی‌های این سری داشته باشند. بسیاری از گیمرها از این ایده که فقط ریمستر عناوین کلاسیک را ببینند راضی نیستند.

پروژه ساخته شده توسط طرفداران فقط برای نشان دادن این است که سه‌گانه‌ی God of War با قدرت Unreal Engine 5 چقدر خوب به نظر می‌رسد. به همین دلیل، این ویدیو فقط کریتوس را در حال قدم زدن در مکان‌های مختلف نشان می‌دهد، بنابراین انتظار سکانس‌های مبارزه را نداشته باشید.

بخوانید :   بازی Indiana Jones and the Great Circle با موتور idTech ساخته شده است

در زیر می‌توانید ویدیو را تماشا کنید:

نوشته قبلی
رویداد پلی استیشن این آخر هفته برگزار می‌شود
نوشته بعدی
مدیر سابق Call of Duty به عنوان رییس جدید Blizzard منصوب شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست