پیش‌بینی می‌شود تریلر دوم GTA 6 با تریلر اول بسیار متفاوت باشد

طبق گفته طرفداران، گمان می‌رود دومین تریلر GTA 6 با تریلر اول کاملاً متفاوت باشد و در حال حاضر حدس می‌زنند که چه محتوای جدیدی را نشان خواهد داد.

اولین تریلر بازی نشان داد که دنیای باز آن چقدر عظیم خواهد بود و طرفداران را به دیوانگی کشاند. تریلر مذکور کاملاً زیبا به نظر می‌رسد و به نوعی حتی بهتر از اولین تریلر Red Dead Redemption 2 است.

راکستار گیمز (Rockstar Games) همچنین نگاهی دقیق‌تر به قهرمانان بازی، یعنی لوسیا (Lucia) و جیسون (Jason)، داشت. تریلر اول عمدتاً روی لوسیا به عنوان یک شخصیت اصلی متمرکز بود و همین موضوع باعث شده است که طرفداران گمانه‌زنی کنند تریلر دوم GTA 6 بیشتر بر روی جیسون تمرکز خواهد کرد.

یکی از طرفداران، MrGrubbycuddles، پیش‌بینی می‌کند که لحن تریلر دوم نسبت به تریلر اول کاملا تغییر خواهد کرد و حتی تا جایی پیش رفته که فیلمنامه‌ای کامل را به عنوان یک مفهوم بنویسد. تریلر دوم دقیقاً در نقطه مقابل تریلر لوسیا توصیف شده و پیش از اینکه هر دو با هم به سمت لئونیدا (Leonida) بروند، به زندگی جیسون می‌پردازد.

وقتی شروع به خواندن ایده MrGrubbycuddles می‌کنید، می‌بینید که واقعاً و دقیقاً برعکس تمام اتفاقاتی است که در تریلر اول رخ می‌دهد. ویدیوی دوم به خوبی می‌تواند تریلری باشد که بیشتر بر جیسون به عنوان یک شخصیت اصلی تمرکز می‌کند و در عین حال، چندین لانگ‌شات بیشتر از شهر وایس سیتی (Vice City) و ساکنان وحشی آن به ما دهد.

طرفداران همچنین امیدوارند که گیم‌پلی بازی را ببینند، زیرا فیلم استفاده شده برای اولین تریلر، در حالی که احتمالاً در بازی ضبط شده است، اما بازیکن را در حال انجام کاری نشان نمی‌دهد. چند تعقیب و گریز با ماشین، چند مبارزه و یا هر مینی‌گیم دیگری که در بازی وجود دارد، کمک زیادی به ایجاد تبلیغات اضافی برای بازی خواهند کرد.

بخوانید :   کارمندان یوبیسافت در فرانسه به‌خاطر حقوق پایین دست به اعتصاب زدند

البته اصلی‌ترین چیزی که همه ما می‌خواهیم در تریلر بعدی GTA 6 ببینیم، تاریخ انتشار دقیق بازی است و اگر چنین شود، خواهیم دانست که چقدر برای تجربه این اثر باید منتظر بمانیم.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نوشته قبلی
Kill the Justice League در خصوص ظاهر جدید جوکر
نوشته بعدی
سرورهای Suicide Squad: Kill the Justice League یک ساعت بعد از لانچ غیرفعال شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست