Assassin’s Creed Red در نوامبر ۲۰۲۴ منتشر می‌شود

طبق گزارشات منتشر شده، بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Red در نوامبر ۲۰۲۴ (آبان ۱۴۰۳) منتشر می‌شود و رونمایی کامل از آن در می ۲۰۲۴ (اردیبهشت ۱۴۰۳) صورت می‌گیرد.

نکات برجسته

  • اطلاعات لو رفته و گزارش شده از Assassin’s Creed Red، زمان تقریبی بازاریابی را نشان می‌دهند.
  • انتظار می‌رود رونمایی کامل از این بازی در ماه می ۲۰۲۴ (اردیبهشت ۱۴۰۳) اتفاق بیفتد.
  • تریلر گیم‌پلی در ماه جولای ۲۰۲۴ (تیر ۱۴۰۳) منتشر خواهد شد و پس از آن شاهد عرضه رسمی بازی خواهیم بود.

پس از اینکه پروفایل لینکدین یکی از کارمندان یوبیسافت (Ubisoft)، انتشار تیزرهای تبلیغاتی را تایید کرد، انتظار می‌رفت که Assassin’s Creed Red به‌زودی اولین تریلر خود را دریافت کند.

پس از این اطلاعات، گزارش جدیدی ادعا می‌کند که یوبیسافت اولین نمایش جهانی عنوان مورد بحث را تا سه ماه دیگر ارائه کرده و ماه می را برای شروع بازاریابی هدف قرار می‌دهد.

چرا این موضوع اهمیت دارد: گزارش شده است که یوبیسافت سرمایه‌گذاری هنگفتی را برای اولین بازی فرنچایز در قلمرو ژاپن انجام داده. چنین گزارش‌هایی طرفداران را کنجکاو کرده تا در مورد بازی بیشتر بدانند.

Assassin’s Creed Red

این محصول لذت‌بخش‌ترین بازی فرنچایز خواهد بود.
اولین نمایش جهانی در می ۲۰۲۴ رخ خواهد داد.
تریلر گیم‌پلی طی مراسم یوبیسافت فروارد (Ubisoft Forward) در جولای ۲۰۲۴ عرضه می‌شود.
بازی نیز به طور رسمی در نوامبر ۲۰۲۴ (آبان ۱۴۰۳) منتشر خواهد شد.

اطلاعات توسط یک منبع قابل اعتماد به من رسیده و می‌خواستم آن را با شما به اشتراک بگذارم!

BunnyTheVillain

این اطلاعات از Bunny، یک سازنده محتوا که قبلاً به مراسم عرضه Assassin’s Creed Mirage در اکتبر ۲۰۲۳ (مهر ۱۴۰۲) دعوت شده بود، نشأت می‌گیرد. او بیان می‌کند که تاریخ‌ها از منابع موثق می‌آیند و همین موضوع منجر به ایجاد هیجان در میان هواداران شده است.

بخوانید :   شخصیت Peacemaker در اواخر فوریه به Mortal Kombat 1 خواهد آمد

طبق این گزارش، بازی Assassin’s Creed Red در جولای ۲۰۲۴ و در طول مراسم یوبیسافت فوروارد اولین گیم‌پلی خود را دریافت خواهد کرد. اگر تاریخ معرفی اولیه دقیق باشد، پنجره نمایش بازی قابل باور است، زیرا یوبیسافت معمولاً گیم‌پلی را بعد از تریلرهای سینمایی عرضه می‌کند.

Assassin’s Creed Mirage نیز سال گذشته یک تریلر گیم‌پلی گسترده در رویداد یوبیسافت فروارد دریافت کرد. بنابراین، پنجره جولای ۲۰۲۴ برای گیم‌پلی باورپذیر به نظر می‌رسد، با توجه به اینکه نمایش اولیه در ماه می رخ می‌دهد.

او گزارش خود را با بیان اینکه Assassin’s Creed Red در نوامبر ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد، به پایان می‌رساند. این سازنده محتوا همچنین پیشنهاد می‌کند که Assassin’s Creed Red لذت‌بخش‌ترین بازی فرنچایز خواهد بود.

در حالی که دارای یک نقشه بزرگتر از بازی‌های گذشته است، چندین شخصیت قابل بازی دارد و بازگشتی به فرمول RPG (نقش آفرینی) محسوب می‌شود. عامل سرگرم‌کننده از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود، بنابراین بهتر است تا زمان انتشار بازی از این بحث اجتناب شود.

پس از این گزارش، بانی ادعا می‌کند که اطلاعات بیشتری در مورد بازی دارد. با این حال، او این اطلاعات را برای خود نگه داشته و احتمالاً به دنبال جلوگیری از اسپویلرهای بزرگ برای طرفداران است.

افشای اطلاعات نشان می‌دهد که یوبیسافت نمی‌خواهد طرفداران را برای مدتی طولانی منتظر نگه دارد. نشانه‌های متعدد دیگری نیز به رونمایی و عرضه بازی Assassin’s Creed Red در سال ۲۰۲۴ اشاره کرده‌اند.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نوشته قبلی
در رویداد State of Play از بازی Death Stranding 2 رونمایی خواهد شد
نوشته بعدی
انتشار پوستر و تریلر انیمه سینمایی My Hero Academia: You’re Next

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست