بازی Dragon’s Dogma 2 شامل فهرست مأموریت‌ها و نشانه‌های روی نقشه نمی‌شود

شخصیت‌های غیرقابل بازی (NPC) و همراهان (Pawn) در Dragon’s Dogma 2 شما را برای مسیریابی و دریافت مراحل جانبی راهنمایی خواهند کرد.

سازندگان در Dragon’s Dogma 2، غوطه‌وری محض را هدف گرفته‌اند. به‌گفته سازندگان بازی، برخلاف عنوان نخست، خبری از فهرست مأموریت یا تخته اعلانات (Quest Board) در این اثر نخواهد بود. پیش از این نیز مشخص شده بود که سفر سریع (فست تراول)، به‌صورت محدود ارائه خواهد شد.

سازندگان می‌گویند که در این عنوان اکشن نقش آفرینی، خبری از نشانگر روی نقشه و NPCهایی که علامت یا ویژگی خاصی برای ارائه مأموریت دارند، نیست؛ اگر یک NPC مأموریتی برای شما داشته باشد، به شما نزدیک می‌شود و اگر در مسیر یا خلال مأموریت سردرگم شدید، همراهان شما را راهنمایی خواهند کرد.

همچنین اگر از Pawn (نام همراهان درون بازی) بازیکن دیگری استفاده کنید که در خصوص مأموریت‌های آتی اطلاعات دارد، می‌توانید او را از دادن اطلاعات منع نمایید تا تجربه کاوش آزادانه و خاص خودتان را داشته باشید.

بازی Dragon’s Dogma 2 در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (۳ فروردین ۱۴۰۳)، برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و اس و PC منتشر خواهد شد.

برای تجربه این بازی مشتاق هستید؟

محمدامین حیدریFire walk with me
بخوانید :   ریمیک بازی Silent Hill 2 احتمالا در مراحل پایانی توسعه قرار دارد
نوشته قبلی
سازنده The Witcher Remake قسمت‌های ضعیف بازی اورجینال را حذف خواهد کرد
نوشته بعدی
تریلر داستانی Banishers: Ghosts of New Eden منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست