نیا لانگ به فیلم بیوگرافی مایکل جکسون پیوست

نیا لانگ جدیدترین بازیگری است که به فیلم بیوگرافی مایکل جکسون اضافه شده و قرار است نقش مهمی را بازی کند.

کمپانی لاینزگیت و یونیورسال پیکچرز به دنبال آن هستند تا فیلمی بیوگرافی حول محور زندگی مایکل جکسون بسازند و عنوان آن را نیز Michael گذاشته‌اند. در این اثر سینمایی، برادرزاده خود مایکل جکسون به نام جعفر نیز قرار است نقش شخصیت اصلی را بازی کند.

حالا نیز بازیگر دیگری به این فیلم بیوگرافی اضافه شده که نیا لانگ است. بنابر گزارش‌های تازه، نیا لانگ قرار است در فیلم «مایکل» نقش مادر مایکل جکسون به نام کاترین جکسون را بازی کند. نیا لانگ بیشتر به خاطر حضور در مجموعه فیلم‌های Best Man شهرت دارد و در آثاری همچون فیلم You People، فیلم Friday و فیلم Missing بازی کرده است.

مایکل جکسون
مایکل جکسون

در فیلم «مایکل» کولمن دومینگو قرار است نقش پدرسالار خانواده یعنی جو جکسون را ایفا کند و جولیان کرو والدی نیز قرار است نقش کودکی‌های مایکل جکسون را به نمایش در بیاورد. سکان کارگردانی این اثر سینمایی را نیز آنتوان فوکوآ در دست گرفته که سابقه ساخت فیلم‌های The Equalizer را در کارنامه خودش دارد.

فیلم‌نامه فیلم بیوگرافی «مایکل» را نیز جو لوگان قلم زده که بیشتر به خاطر نگارش فیلم‌نامه فیلم The Aviator شهرت دارد. تولید این اثر سینمایی در جریان است و برای اکران در تاریخ ۱۸ آوریل سال ۲۰۲۵ میلادی (جمعه ۲۹ فروردین ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: comicbook

بخوانید :   پوسترهای فیلم Destroy All Neighbors
نوشته قبلی
ریمیک The Witcher قسمت‌های منسوخ بازی اصلی را حذف می‌کند
نوشته بعدی
بازیگر Westworld از لغو ناگهانی سریال و تاثیرات آن بر عوامل سازنده می‌گوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست