بازیگر Westworld از لغو ناگهانی سریال و تاثیرات آن بر عوامل سازنده می‌گوید

«خالقان سریال نحوه پایان‌بندی آن را به ما نمی‌گفتند»

ایوان ریچل وودز، یکی از بازیگران اصلی سریال Westworld (وست‌ورلد) که نقش «دلوریس» را در آن بازی می‌کرد، اخیرا درباره لغو ناگهانی آن صحبت و توضیح داد که شرایط بسیار نامشخص و بدی را تجربه کرده، چراکه نمی‌داند سریال قرار است چگونه به پایان برسد.


مطلب پیشنهادی:نقد سریال Silo | سیلو آخرالزمانیاولین برداشت از زندگی در پناهگاه
نقد سریال Silo | سیلو آخرالزمانی

او در این باره توضیح داد:

هنگامی که این سریال را شروع کردیم، همیشه به ما گفته می‌شد که مشخص است چگونه به پایان می‌‌رسد. همزمان با پیش‌روی سریال، فیلمنامه آن نوشته نمی‌شد. آن‌ها ایده‌‌ای داشتند اما ما همگی باید منتظر می‌ماندیم تا ببینیم نتیجه آن چه می‌شود. پس از ساختن قوس شخصیت‌ها تقریبا به مدت ۱۰ سال، نتوانستیم ببینیم که سرانجام آن چه می‌شود و در نهایت به کجا می‌رسد. فکر می‌کنم برای من و همچنین مخاطبان این اتفاق از بسیاری از جهات افتضاح و اذیت‌کننده بود.

زمانی که شبکه HBO اعلام کرد فصل چهارم، فصل پایانی سریال وست‌ورلد خواهد بود و فصل پنجم که از قبل برنامه‌ریزی شده بود، دیگر پخش نمی‌شود ریچل وود و هم‌بازی‌هایش بسیار غافل‌گیر شده بودند. او با خنده می‌گوید هنگامی که خالقان سریال، یعنی لیسا جوی و جاناتان نولان درباره برنامه‌هایشان برای پایان داستان پرسیدم، به من چیزی نگفتند.

سریال Westworld

با وجود لغو این سریال پیش از فصل پنجم، وود و سایر تیم بازیگران هنوز حقوق خود را دریافت می‌کردند. گزارش‌ها حاکی از آن است که HBO تا حدی به دلیل کاهش رتبه‌بندی سریال تصمیم گرفته تا Westworld را لغو کند.

بخوانید :   تاریخ شروع پخش سریال افعی تهران به کارگردانی سامان مقدم اعلام شد

جیمز مارسدن، که نقش اصلی دیگری را در وست‌ورلد بازی می‌کرد، گفت که او دلایل تجاری لغو شدن این سریال را درک می کند – این یک مجموعه گران قیمت است که بینندگان کافی نداشت. با این حال، مارسدن گفت که همچنان امیدوار است که این سریال در نهایت بازگردد تا بتوان آن را «آنطور که می‌خواستند» به پایان برسانند. سریال Westworld نه‌تنها لغو شد، بلکه از سرویس Max نیز حذف شد و به Roku و Tubi فروخته شد.


مطلب پیشنهادی:۵ موردی که در سریال The Last of Us با عقل جور در نمی‌آیدتصمیم‌گیری برای عمل جراحی، عجله‌ای نبود؟
۵ موردی که در سریال The Last of Us با عقل جور در نمی‌آید


بازی هایی که توی کشورهای مختلف ممنوع شدن

ریمیک The Witcher قسمت‌های منسوخ بازی اصلی را حذف می‌کند - ویجیاتو

نوشته قبلی
نیا لانگ به فیلم بیوگرافی مایکل جکسون پیوست
نوشته بعدی
ریمیک Splinter Cell و Ghost Recon بعدی برای ۲۰۲۵/۲۶ برنامه‌ریزی شده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست