واکنش جیمز گان نسبت به نمایش سرگذشت سوپرمن در فیلم Superman: Legacy

نویسنده و کارگردان فیلم مورد انتظار Superman: Legacy اطلاعاتی را راجب سرگذشت سوپرمن و وفاداری آن نسبت به کمیک‌ها با مخاطبین به اشتراک گذاشته است.

حال که DCEU و دوران ناامیدی طرفداران دی‌سی حداقل بر روی کاغذ به پایان رسیده می‌توان با خیالی آسوده اخبار و اطلاعات مرتبط با دنیای سینمایی جدید دی‌سی به رهبری جیمز گان و پیتر سفران را پیگیری نمود که مهمترین ویژگی آن، برخورداری از برنامه ریزی اصولی و از پیش تعیین شده بوده تا بلکه باری دیگر شاهد ساخته شدن فیلم و سریال‌های شلخته و گیج‌کننده نباشیم. دنیایی سینمایی مورد انتظار و متفاوتی که از سال ۲۰۲۵ میلادی با اکران فیلم Superman: Legacy (سوپرمن: میراث) رسماً آغاز خواهد شد.

یکی از نکات ارزشمندی که طرفداران را نسبت به آینده DCU خوشبین نموده، ارتباط نزدیک جیمز گان با مخاطبینش می‌باشد که در شبکه‌های مجازی با آن‌ها گفت و گو کرده و به سوالاتشان پاسخ می‌دهد. کارگردان و نویسنده فیلم جدید سوپرمن با نقش آفرینی دیوید کرنسوت در واکنش به یکی از سوالات حول محور این که چقدر از اوریجین و سرگذشت کلارک کنت نمایش داده خواهد شد، اعلام نمود که:

هیچی.

سال گذشته نیز در پاسخ به یکی دیگر از طرفداران من باب سوال مشابهی اعلام کرده بود که به اندازه کافی شاهد سرگذشت سوپرمن در سینما و تلویزیون بوده‌ایم و او به هیچ عنوان قصد ندارد تا باری دیگر چنین مسئله‌ای را به تصویر بکشد. همچنین پیتر سفران در سخنان خود به این موضوع اشاره کرده بود و اعلام داشت که فیلم جدید سوپرمن روایت‌گر برقراری تعادل میان قدرت‌های خداگونه و تربیتی انسانی می‌باشد که از سرگذشت کلارک کنت دوری خواهد کرد.

بخوانید :   فروش خوب بازی Detroit: Become Human ادامه دارد

سرگذشت سوپرمن یکی از مهمترین المان‌های دنیای سینمایی پیشین دی‌سی به شمار می‌رفت که زک اسنایدر توجه ویژه‌ای به آن داشت و بعضاً سبب نارضایتی طرفداران نیز شده بود. باید تا تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ ( ۲۰ تیر ۱۴۰۴) صبر کرد و دید که جیمز گان چه اثری را برای طرفداران دی‌سی به ارمغان آورده است.

منبع: CBR

نوشته قبلی
ریمیک Resident Evil 4 نزدیک به ۶.۵ میلیون نسخه فروش داشته است
نوشته بعدی
بازی Assassin’s Creed Mirage بیش از ۵ میلیون بازیکن داشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست