بازی Assassin’s Creed Mirage بیش از ۵ میلیون بازیکن داشته است

بازی Assassin’s Creed Mirage از همان لحظه رونمایی به‌عنوان یک تجربه کوچک‌تر و جمع و جورتر از دنیای اسسینز کرید معرفی شده بود تا حفره‌ای که تا انتشار بازی بزرگ بعدی سری وجود داشت را پر کند. با این حال به‌نظر می‌رسد بازی از لحاظ تعداد بازیکنان خود به موفقیت نسبتا خوبی رسیده است.


مطلب پیشنهادی:نکاتی که قبل از تجربه بازی Prince of Persia: The Lost Crown باید بدانیدبا دست پر به جنگ هیولاهای بازی بروید!
نکاتی که قبل از تجربه بازی Prince of Persia: The Lost Crown باید بدانید

به‌نقل از تام هندرسون، Assassin’s Creed Mirage از زمان انتشارش در اکتبر سال گذشته توسط بیش از ۵ میلیون بازیکن تجربه شده و برای یوبیسافت ۲۵۰ میلیون دلار درآمد داشته است. مدت کوتاهی پس از آمدن بازی، یوبیسافت آن را یک موفقیت اعلام کرد و گفت که بازی موفق‌ترین لانچ را در میان بازی‌های نسل کنونی این شرکت داشته است. طبق آمار یوبیسافت، تعداد بازیکنان ابتدایی بازی مشابه عناوینی همچون Assassin’s Creed Odyssey بود.

به‌نظر نمی‌رسد که Mirage به اندازه بازی‌های قبلی سری بازیکنان را در خود نگه داشته باشد. به هر حال، میراژ یک تجربه مختصر است و سه نسخه قبلی همگی بازی‌هایی عظیم و چندصد ساعته. اما داشتن بیش از ۵ میلیون بازیکن قطعا بدین معناست که بازی از موفقیت خوبی لذت برده است.

ضمنا هندرسون در گزارش خود به مواردی همچون انتشار Star Wars Outlaws در نیمه اول ۲۰۲۴، بازی Assassin’s Creed Red در نیمه دوم و سپس نسخه جدید Ghost Recon و بازسازی Splinter Cell در سال‌های آینده اشاره کرده است.


مطلب پیشنهادی:طلسم های Prince of Persia: The Lost Crown | از کجا پیدایشان کنیم و چگونه از آن ها استفاده کنیم؟طلسم‌هایی با نام‌های آشنا
طلسم های Prince of Persia: The Lost Crown | از کجا پیدایشان کنیم و چگونه از آن ها استفاده کنیم؟

بخوانید :   قیمت و تاریخ آغاز پیش‌خرید بازی Stellar Blade برای PS5 اعلام شد

بازی هایی که توی کشورهای مختلف ممنوع شدن

بازی Assassin's Creed Mirage بیش از ۵ میلیون بازیکن داشته است - ویجیاتو

نوشته قبلی
واکنش جیمز گان نسبت به نمایش سرگذشت سوپرمن در فیلم Superman: Legacy
نوشته بعدی
بازی بعدی Battlefield ممکن است تا اواخر سال ۲۰۲۵ منتشر نشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست