بازی بعدی Battlefield ممکن است تا اواخر سال ۲۰۲۵ منتشر نشود

احتمالا در جریان هستید که چند پروژه مختلف از سری بازی بتلفیلد (Battlefield) در دست ساخت قرار دارد که هیچکدام از آن‌ها شاید تا سال ۲۰۲۵ منتشر نشوند. 

الکترونیک آرتز روز گذشته کنفرانس مالی سه ماه سوم سال مالی ۲۰۲۴ خود را برگزار کرده تا از برنامه‌های این شرکت و آینده فرانچایزهای بزرگی مثل بتلفیلد اطلاعات کسب کنیم. خیلی از طرفداران خواهان تمرکز کمتر روی المان‌های لایو سرویس یا ریمیک بازی کلاسیک Battlefield 3 بودند، اما موفقیت‌های اخیر Battlefield 2042 ممکن است برای این دسته از هواداران ناراحت کننده باشد. 


مطلب پیشنهادی:هر آن‌چه که باید از تغییرات فصل ۱۸ ایپکس لجندز بدانیدتغییرات اساسی یکی از لجندها
هر آن‌چه که باید از تغییرات فصل ۱۸ ایپکس لجندز بدانید

تعداد بازیکنان Battlefield 2042 در ماه‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته است و EA قصد دارد به پشتیبانی از آن ادامه دهد. استوارت کانفیلد (Stuart Canfield)، مدیر ارشد مالی EA، اعلام کرده که برای سال مالی ۲۰۲۵ و پس از آن بازی‌های بزرگی برای عرضه خواهند داشت که شامل فرانچایزهای بتلفیلد، Mass Effect و Star Wars می‌شوند.

بازی Battlefield

با وجود اینکه استودیو بایوور از ساخت نسخه جدید مس افکت رونمایی کرده ولی این عنوان حتی شاید تا سال ۲۰۲۹ هم به بازار منتشر نشود. در حال حاضر همچنین نباید انتظار داشت که نسخه سوم Star Wars Jedi در آینده نزدیک به بازار منتشر شود. استودیو ریسپاون روی دو پروژه دیگر از جنگ ستارگان نیز کار می‌کند که اطلاعات چندانی از آن‌ها در دسترس قرار ندارد. 

فصل هفتم بازی Battlefield 2042 در ماه مارچ ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد و شامل نقشه‌ها و مراحل جدید می‌شود. استودیوهای توسعه دهنده Battlefield هم‌اکنون مشغول توسعه تکنولوژی مناسب برای بازی‌های بعدی هستند و به احتمال زیاد بتلفیلد جدید در پاییز سال ۲۰۲۵ منتشر می‌شود.

بخوانید :   ۸ بازی برتری که در آن شخصیت اصلی یک انسان نیست


مطلب پیشنهادی:ویجی کوییز فیفا: فیفا باز واقعی کیه؟
ویجی کوییز فیفا: فیفا باز واقعی کیه؟


بازی هایی که توی کشورهای مختلف ممنوع شدن

بازی بعدی Battlefield ممکن است تا اواخر سال ۲۰۲۵ منتشر نشود - ویجیاتو

نوشته قبلی
بازی Assassin’s Creed Mirage بیش از ۵ میلیون بازیکن داشته است
نوشته بعدی
پروسه فیلم‌برداری Avatar 4 با انتشار تصویری آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست